Catfish: The TV Show – Max Joseph odchodzi z produkcji po 7. sezonie

Zgodnie z nowymi informacjami, Max Joseph rezygnuje z dalszego udziału w programie Catfish. Prowadzący odejdzie po 7. sezonie.

Zgodnie z nowymi informacjami, Max Joseph rezygnuje z dalszego udziału w programie Catfish. Prowadzący odejdzie po 7. sezonie.

Michalina Reda
Michalina Reda
Tagi:  max joseph 

Catfish: The TV Show to emitowany od 2012 roku program MTV, w którym prowadzący przyglądają się wadom i zaletom randek online, demaskując internetowych oszustów. Jednym z prowadzących od początku jest Max Joseph, który poinformował, że żegna się z programem.

Joseph zrezygnuje z roli prowadzącego po trwającym aktualnie 7. sezonie. Tłumaczy, że była to dla niego niezwykła przygoda, ale czas już ruszyć dalej. Dodaje, że poza pracą prowadzącego ostatnimi czasy był również zajęty jako reżyser i na tę chwilę nie jest już w stanie pogodzić wszystkich spoczywających na nim obowiązków. Według niego, kończący się sezon numer 7. to idealny czas, by pożegnać się z produkcją. Z Josephem pożegnał się już drugi prowadzący, Nev Schulman. Jak czytamy w jego wpisie:

Praca z Maxem to jedno z najbardziej znaczących doświadczeń w moim życiu (...). Max nie jest tylko współprowadzącym, jest partnerem. Jego zdolność do słuchania, empatii i doradzania jest zdumiewająca. Nikt nie przebija się przez po prawdę z większą siłą niż on. Będę za nim bardzo tęsknił. Jest moim najlepszym przyjacielem i jednym z najlepszych kolegów z pracy, na którego zawsze mogłem liczyć. Choć jestem smutny, że Max opuszcza serial, czerpię wielką radość ze świadomości, że podąża za swoim sercem. Samolubnie chciałbym zatrzymać go dla siebie, ale wiem, że uwolnienie kreatywności i pasji, które w sobie ma, przyniesie korzyści wielu z nas. Jeśli jeszcze nie znacie niesamowitej pracy Maxa jako filmowca, odwiedźcie jego stronę maxjoseph.com. 

Ostatnim odcinkiem z udziałem Josepha będzie epizod z 22 sierpnia.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV