Przeczytaj w weekend

CBS stworzy sitcom o agentach CIA

Producentami nowego serialu Need To Know są Simon Helberg i Jocelyn Towne. Sitcom będzie skupiał się na zawodowym pracowników jednego z departamentów CIA.

Producentami nowego serialu Need To Know są Simon Helberg i Jocelyn Towne. Sitcom będzie skupiał się na zawodowym pracowników jednego z departamentów CIA.

CBS podejmuje nowy projekt, jakim jest realizacja sitcomu pod tytułem Need To Know. Akcja serialu będzie rozgrywać się w ściśle tajnej sekcji video w siedzibie CIA, a fabuła powstaje w oparciu o doświadczenia scenarzysty, Zacha Ayersa, który przez pewien okres w życiu również pracował w tym dziale.

Producentami serialu są Simon Helberg i Jocelyn Towne, których znamy odpowiednio z The Big Bang Theory oraz filmu Havoc. W chwili obecnej nie ma jeszcze szczegółów na temat fabuły ich nowego sitcomu ani castingu.

Data premiery nie jest znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV