Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

CBS zamawia adaptację powieści Jamesa Pattersona. Alan Cumming w obsadzie

Stacja CBS idzie za ciosem i zamówiła pilot serialu, który ma bazować na powieści Jamesa Pattersona. Gwiazdą produkcji ma być Alan Cumming.

Serial ma nosić tytuł Killer Instinct i będzie ekranizacją niewydanej jeszcze powieści (premiera planowana jest na czerwiec br.) Jamesa Pattersona pt. Dr. Death. Fabuła książki i serialu będzie koncentrowała na emerytowanym agencie CIA, który obecnie prowadzi spokojne życie pisarza i wykładowcy. Jednakże pewnego dnia zostaje z powrotem wciągnięty do akcji, gdy nowojorska policja potrzebuje pomocy w złapaniu seryjnego zabójcy.

Gwiazdą produkcji ma być Alan Cumming (Żona idealna). Będzie on także pełnił rolę, razem z Pattersonem i Aleksem Kurtzmanem (Hawaii 5.0), producenta wykonawczego. Scenariusz pilota napisze Michael Rauch.

To nie pierwsza ekranizacja prozy Pattersona zamówiona przez CBS. Na antenie stacji wyemitowane zostały już 2. sezony Zoo, a trzecia seria została już zamówiona.

James Patterson należy do najlepiej zarabiających autorów na świecie – od kilku lat regularnie plasuje się w czołówce rankingu dotyczącego zarobków pisarzy przygotowywanego przez magazyn Forbes. Najlepiej znany jest z powieści o Aleksie Crossie, ale na koncie ma kilkadziesiąt książek (m.in. Zoo, Wycofaj się albo zginiesz, Czarownica i czarodziej).

Źródło: tvline.com / fot. ABC Local

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny szokuje. 15. odcinek 9. sezonu to wydarzenia emocjonujące, ciekawe…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – Thanos bał…

W sieci pojawiła się związana z filmem Avengers: Koniec gry teoria, według której Thanos wysłał…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – plakaty…

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry wyjawi, dlaczego Kapitan…

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.