Przeczytaj w weekend

Cezary Pazura potwierdza Psy 3. Mamy komentarz

Cezary Pazura, w wywiadzie dla naEKRANIE.pl potwierdził, że film Psy 3 rzeczywiście powstanie. Kiedy ruszą zdjęcia?

Cezary Pazura, w wywiadzie dla naEKRANIE.pl potwierdził, że film Psy 3 rzeczywiście powstanie. Kiedy ruszą zdjęcia?

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  psy 

Pierwsze pogłoski o tym, że powstanie film Psy 3, pochodzą z ubiegłego miesiąca - udało nam się wówczas ustalić, że Władysław Pasikowski już pracuje nad scenariuszem, a do swoich ról mają powrócić Bogusław Linda i Cezary Pazura.

Wbrew doniesieniom Onetu Cezary Pazura oficjalnie potwierdza, że film na pewno ujrzy światło dzienne. W wywiadzie przeprowadzanym przez Adama Siennicę, aktor oświadcza, że prace na planie ruszą już w przyszłym roku:

Już wiadomo, że film powstanie. Władek Pasikowski to ogłosił. Bogusław Linda powiedział, że nic na ten temat nie wie. Nawet moja żona, która jest też moim menadżerem, na pytanie dziennikarzy, też powiedziała, że nic o tym nie wie. Ja natomiast wiem, bo spotkałem Władka na planie Kuriera, gdzie zaprosił mnie do epizodu. Powiedział mi: "teraz jest epizod, a ja piszę Psy 3". Ja mu na to: "no, weź przestań, naprawdę?". Mówi mi, że ma pomysł i pisze scenariusz. Mam się szykować na przyszły rok. Strasznie się ucieszyłem, że będę mógł znowu spotkać się z kolegami.

Cezary Pazura - przeczytaj pełny wywiad dla naEKRANIE.pl

Przypomnijmy, że Psy w reżyserii Pasikowskiego to film sensacyjny z 1992 roku. Nadchodząca produkcja Psy 3 ma być kontynuacją serii, jednak szczegóły fabularne nie są znane.

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV