Chernobyl – nowy teaser miniserialu HBO. Jest data premiery

HBO zaprezentowało teaser nowego, opartego na faktach miniserialu. Wideo ukazuje datę premiery produkcji.

HBO zaprezentowało teaser nowego, opartego na faktach miniserialu. Wideo ukazuje datę premiery produkcji.

Czarnobyl to miniserial, który opowiada o tragicznym wybuchu w elektrowni atomowej w Czarnobylu. Wydarzenie miało miejsce 26 kwietnia 1986 r. Scenariusz jest oparty na relacjach świadków tamtych wydarzeń.

W obsadzie znajdują się Jared Harris, Stellan Skarsgård, Emily Watson, Paul Ritter, Jessie Buckley, Adrian Rawlins, Con O’Neill, Sam Troughton, Adam Nagaitis, Barry Keoghan, Ralph Ineson, Mark Lewis Johns, Fares Fares i David Densik. Zadebiutował teaser produkcji, który informuje, że serial zadebiutuje 6 maja. Wideo jest dostępne poniżej.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: screen z YouTube

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV