Chernobylite: Zobacz klimatyczny zwiastun polskiej gry

Chernobylite to nadchodząca produkcja od studia The Farm 51, autorów m.in. World War 3 i Get Even.

Chernobylite to nadchodząca produkcja od studia The Farm 51, autorów m.in. World War 3 i Get Even.

Kilka dni temu informowaliśmy o krótkim teaserze gry Chernobylite. Trwający zaledwie kilkanaście sekund materiał był jednocześnie zapowiedzią pełnego zwiastuna. Ten trafił dziś do sieci i pozwala lepiej zapoznać się z wyjątkową, mroczną atmosferą tej nadchodzącej produkcji, za której stworzenie odpowiada polskie studio The Farm 51.

Chernobylite ma być survival-horrorem, który połączy eksplorację świata z wymagającą walką, systemem rzemiosła i nieliniową historią. Na uwagę zasługuje tu również efektowna oprawa graficzna, która powstała dzięki technologii skanowania 3D obiektów oraz silnikowi Unreal Engine 4.

Źródło: youtube.com / fot. The Farm 51

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV