Chernobylite – zobacz pierwszy teaser intrygującej produkcji

Po kilku miesiącach milczenia możemy obejrzeć klimatyczny teaser gry Chernobylite od polskiego studia The Farm 51.

Po kilku miesiącach milczenia możemy obejrzeć klimatyczny teaser gry Chernobylite od polskiego studia The Farm 51.

Polskie studio The Farm 51 jest bardzo zajęte. Oprócz prac nad World War 3 dłubią również przy innym projekcie, którego akcja związana jest z katastrofą w Czarnobylu. W kwietniu ubiegłego roku zapowiedziano projekt Chernobylite, teraz pokazano pierwszy materiał wideo z nadchodzącej gry.

Materiał jest krótki, bo zamyka się raptem w kilkunastu sekundach, ale nie można odmówić mu klimatu. Teaser jest również zapowiedzią większego zwiastuna, który mamy otrzymać "wkrótce".

Wówczas może poznamy także datę premiery gry oraz platformy docelowe, które również jak dotąd nie zostały ujawnione.

Źródło: youtube.com / fot. The Farm 51

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV