Chicago - z seriali odchodzą trzej aktorzy

Chicago Fire, Chicago Med i Chicago P.D. tworzą uniwersum serialu o służbach tego miasta. Ogłoszono zmiany w nadchodzących sezonach.

Chicago Fire, Chicago Med i Chicago P.D. tworzą uniwersum serialu o służbach tego miasta. Ogłoszono zmiany w nadchodzących sezonach.

Adam Siennica

Adam Siennica

Portal Deadline donosi, że po siedmiu latach związanych z seriami Chicago z obsady odchodzi Jon Seda. Przez te lata pojawiał się praktycznie w każdej produkcji uniwersum. Swego czasu próbowano urozmaicić życie jego bohatera przenosząc go z Chicago PD do Chicago Justice, ale serial nie odniósł spodziewanego sukcesu i szybko został skasowany. Seda wówczas wrócił do poprzedniej produkcji.

Natomiast Colin Donnell oraz Norma Kuhling żegnają się z Chicago Med.

Oznacza to, że nie zobaczymy ich w obsadzie kolejnych sezonów seriali, które zostały jakiś czas temu zamówione. Otwarta jest furtka na występy gościnne.

Dziennikarz Deadline twierdzi, że powodem wypisania postaci Sedy jest wypalenie się ekranowego bohatera. Innymi słowy nie było już pomysłów na kontynuację jego historii.

Jest to informacja nieoficjalna oparta na źródłach portalu Deadline. O'Connell jednak zdecydował się ją potwierdzić na Twitterze.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV