Repertuar kin Nowość Program TV

Child of Light i Valiant Hearts trafią na Switcha. Jest też szansa na sequel

Dwie świetne gry Ubisoftu jeszcze w tym roku pojawią się na konsoli Nintendo Switch. W sieci pojawiło się również zdjęcie, które sugeruje, że w produkcji jest kontynuacja Child of Light.

Child of Light zadebiutowało w kwietniu 2014 roku i jest połączeniem platformówki i gry przygodowej z walką rodem z japońskich gier RPG. Całość uzupełnia ciekawa, baśniowa historia oraz piękna oprawa audiowizualna. Valiant Hearts: The Great War to natomiast bardziej typowa przygodówka, z akcją osadzoną w czasie I wojny światowej.

Wydawca obu gier, firma Ubisoft, poinformowała, że jeszcze w tym roku trafią one na konsolę Nintendo Switch. Child of Light zadebiutuje na tej platformie 11 października, zaś 8 listopada posiadacze tego urządzenia otrzymają możliwość zagrania w Valiant Hearts: The Great War.

-
-

Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości. Patrick Plourde, jeden z deweloperów ze studia Ubisoft Montreal, opublikował na swoim Twitterze zdjęcie z grą uruchomioną na konsoli Nintendo Switch. W tle zaś widać kartkę z widocznym z napisem Child of Light II. Trudno uznać to za przypadek, szczególnie, że zdjęcie to nadal nie zniknęło z sieci. Bardzo możliwe więc, że gra doczeka się kontynuacji.

Child of Light 2 na Nintendo Switch
fot. Twitter

Źródło: ign.com, twitter.com / fot. Ubisoft

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.