Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

Diablo 4 coraz bliżej? Blizzard zapowiada kilka projektów w tym uniwersum

Istnieje duża szansa na to, że jeszcze w tym roku usłyszymy coś na temat kontynuacji serii Diablo. Idealną okazją wydaje się być impreza BlizzCon 2018.

Od dłuższego czasu w sieci pojawiają się kolejne plotki na temat kontynuacji popularnej serii Diablo. Mieliśmy już do czynienia z nieoficjalnymi informacjami oraz ofertami pracy, które wskazywały, że coś jest na rzeczy. Teraz dostaliśmy zaś kolejną, dużo bardziej konkretną wskazówkę.

Na oficjalnym Twitterze poświęconym serii pojawiło się wideo, w którym występuje Brandy Camel, pełniąca rolę community managera. Wspomina ona o przyszłości cyklu Diablo i kilku projektach związanych z tą marką, które są już w produkcji. Mamy o nich usłyszeć jeszcze w tym roku.

Chcielibyśmy też poinformować was, że kuźnie w Blizzardzie płoną i pracujemy nad kilkoma projektami związanymi z Diablo. Pewne z nich zajmą więcej czasu, inne mniej, ale być może będziemy mogli pokazać wam pewne rzeczy jeszcze w tym roku. (…) Diablo jest i zawsze było częścią tożsamości Blizzarda i nie możemy doczekać się przyszłości! – słyszymy w wideo. 

-
-

Można spodziewać się, że jeśli nowe Diablo faktycznie ma zostać zapowiedziane, to będzie to miało miejsce na imprezie BlizzCon, której tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-3 listopada.

Źródło: twitter.com, youtube.com / fot. Blizzard Entertainment

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
spoilery
-

Kapitan Marvel – sceny po napisach…

Kapitan Marvel miała już swoje pierwsze pokazy w Stanach Zjednoczonych. To z nich pochodzą informacje…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcie z filmu.…

Hellboy wejdzie na ekrany kin jeszcze w tym roku, a do sieci trafiają kolejne materiały…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]