Repertuar kin Nowość Program TV

Chilling Adventures of Sabrina i The Kominsky Method – są daty premier seriali

Wiemy już, kiedy zadebiutują seriale Chilling Adventures of Sabrina i The Kominsky Method. Pierwszy z nich to nowa wersja historii o Sabrinie, nastoletniej czarownicy, zaś w drugim wystąpi Michael Douglas.

Chilling Adventures of Sabrina to nowy serial Netflixa, w którym główną rolę gra Kiernan Shipka. Produkcja bazuje komiksie pod tym samym tytułem, jednak twórcy postanowili zmienić przygody Sabriny w mroczną historię o dojrzewaniu, utrzymaną w klimacie horroru. Możemy spodziewać się podobieństwa do filmów takich jak Dziecko Rosemary czy Egzorcysta.

Potwierdzono, że produkcja zadebiutuje 26 października tego roku, a zatem na kilka dni przed Halloween. O premierze poinformowano podczas konferencji TCA, w dodatku w nietuzinkowy sposób. Jak widać na zdjęciu poniżej, grupa aktorek zaprezentowała dokładną datę korzystając z nadruków na swoich kurtkach. Zobaczcie, jak się to prezentuje. W galerii jest również nowy plakat:

-
-

Potwierdzono również, kiedy zadebiutuje serial The Kominsky Method, w którym główną rolę zagra Michael Douglas. Serial jest stworzony przez Chucka Lorre’a (Teoria wielkiego podrywu). Głównym bohaterem jest Sandy Kominsky, aktor, który wiele lat temu odniósł sukces, a teraz sam uczy aktorstwa.

Zdaniem twórców, produkcja w zabawny sposób poruszy tematy związane ze starzeniem się i przemijaniem. Lorre podkreśla dodatkowo, że wielkim komfortem jest możliwość tworzenia serialu dla Netflixa, bez zamartwiania się o długość, czas reklamowy czy przerwy.

Produkcja zadebiutuje 16 listopada tego roku. Sezon będzie liczył 10 odcinków.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead- co się wydarzy w 11. odcinku? Mamy opis fabuły, zdjęcia i zwiastun…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.