Przeczytaj w weekend

Chilling Adventures of Sabrina i The Kominsky Method – są daty premier seriali

Wiemy już, kiedy zadebiutują seriale Chilling Adventures of Sabrina i The Kominsky Method. Pierwszy z nich to nowa wersja historii o Sabrinie, nastoletniej czarownicy, zaś w drugim wystąpi Michael Douglas.

Wiemy już, kiedy zadebiutują seriale Chilling Adventures of Sabrina i The Kominsky Method. Pierwszy z nich to nowa wersja historii o Sabrinie, nastoletniej czarownicy, zaś w drugim wystąpi Michael Douglas.

The Chilling Adventures of Sabrina to nowy serial Netflixa, w którym główną rolę gra Kiernan Shipka. Produkcja bazuje komiksie pod tym samym tytułem, jednak twórcy postanowili zmienić przygody Sabriny w mroczną historię o dojrzewaniu, utrzymaną w klimacie horroru. Możemy spodziewać się podobieństwa do filmów takich jak Rosemary's Baby czy The Exorcist.

Potwierdzono, że produkcja zadebiutuje 26 października tego roku, a zatem na kilka dni przed Halloween. O premierze poinformowano podczas konferencji TCA, w dodatku w nietuzinkowy sposób. Jak widać na zdjęciu poniżej, grupa aktorek zaprezentowała dokładną datę korzystając z nadruków na swoich kurtkach. Zobaczcie, jak się to prezentuje. W galerii jest również nowy plakat:

Potwierdzono również, kiedy zadebiutuje serial The Kominsky Method, w którym główną rolę zagra Michael Douglas. Serial jest stworzony przez Chucka Lorre’a (The Big Bang Theory). Głównym bohaterem jest Sandy Kominsky, aktor, który wiele lat temu odniósł sukces, a teraz sam uczy aktorstwa.

Zdaniem twórców, produkcja w zabawny sposób poruszy tematy związane ze starzeniem się i przemijaniem. Lorre podkreśla dodatkowo, że wielkim komfortem jest możliwość tworzenia serialu dla Netflixa, bez zamartwiania się o długość, czas reklamowy czy przerwy.

Produkcja zadebiutuje 16 listopada tego roku. Sezon będzie liczył 10 odcinków.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV