Chip i Dale trafią na Disney +. Pierwsze logo serialu Potwory i spółka

Disney+ ogłasza kolejne seriale, jakie trafią do oferty platformy - powstanie odcinkowa produkcja o Brygadzie RR, w której powrócą Chip i Dale.

Disney+ ogłasza kolejne seriale, jakie trafią do oferty platformy - powstanie odcinkowa produkcja o Brygadzie RR, w której powrócą Chip i Dale.

Disney+ to nadchodząca platforma streamingowa Disneya, która ogłasza kolejne produkcje filmowe i serialowe. Zgodnie z nowymi informacjami, w planach jest także stworzenie animowanego serialu, w którym powrócą Chip i Dale z Brygady RR. Ma on mieć formę klasycznej komedii sytuacyjnej, w której bohaterowie nie mówią. Zaplanowano 39 odcinków, z których każdy ma trwać po siedem minut. W fabule główni bohaterowie będą przeżywać wzloty i upadki związane z życiem w wielkim mieście. Reżyserem będzie Jean Cayrol zaś producentem Marc du Pontavice.

Wraz z ogłoszeniem nowego serialu zaprezentowano także pierwsze oficjalne logo odcinkowej produkcji Potwory i spółka. Przypomnijmy, że produkcja będzie nosić tytuł Monsters at Work i będzie pełnić funkcję spin-offa pełnometrażowego filmu. Akcja rozegra się pół roku po wydarzeniach z pierwszej części - tym razem trafimy do świata, w którym jako zasilania używa się już nie krzyku, a śmiechu dzieci (motyw z zakończenia filmu). Do fabuły wprowadzony zostanie nowy bohater, pracownik Tylor Tuskmon. Ponad wszystko chce on pracować razem z głównymi bohaterami na dziale zwanym jako Laugh Floor.

Zobaczcie pierwszą grafikę oraz zdjęcie z serialu Chip'n'Dale:

W dubbingu serialu Monsters at Work powróci oryginalna obsada - w tym John Goodman, Billy Crystal, John Ratzenberger, Jennifer Tilly czy Bob Peterson. Usłyszymy także głosy aktorów takich jak Ben Feldman, Kelly Marie Tran, Henry Winkler, Lucas Neff, Alanna Ubach, Stephen Stanton, i Aisha Tyler.

Monsters at Work - premiera planowana jest na 2020 rok.

Źródło: comicboo.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV