Chirurdzy i Jednostka 19 - jeszcze więcej crossoverów seriali ABC

ABC ogłosiło w zeszłym tygodniu przejęcie serialu Jednostka 19 przez Kristę Vernoff, znaną z pracy nad serialem Chirurdzy. Oznacza to bardzo interesującą rzecz dla fanów.

ABC ogłosiło w zeszłym tygodniu przejęcie serialu Jednostka 19 przez Kristę Vernoff, znaną z pracy nad serialem Chirurdzy. Oznacza to bardzo interesującą rzecz dla fanów.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  jednostka 19 

Jednoskta 19 jest spin-offem Chirurdzy i koncentruje się na środowisku straży pożarnej. Tytułowa jednostka znajduje się trzy przecznice od szpitala Sloan Memorial znanego z właśnie Chirurgów.

Jednostka 19 doczeka się 3. sezonu, za sterami którego zasiądzie Krista Vernoff znana z pracy przy Chirurgach. Oba seriale są ze sobą powiązane. Teraz portal Deadline podaje, że twórcy mają plan na częstrze crossovery obu seriali w nowym sezonie. Prezes stacji ABC podczas ogłoszenia ramówki zdradziła, że widzowie mogą oczekiwać łączenia obu seriali co tydzień. Są zatem w planach fabuły odcinków, które ściślej będą związane z obiema produkcjami.

Jednostka 19 powróci z 3. sezonem tej jesieni. Chirurdzy doczekają się 16. sezonu.

Źródło: deadline.com/zdjęcie głóne: materiałyprasow

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV