Szefowa ABC o kasacji Whiskey Cavalier i kontrowersji z Constance Wu

Karey Burke komentuje ostatnie decyzje telewizji ABC. Zapytano ją też o dziwaczną sytuację z reakcją Constance Wu na zamówienie nowego sezonu Przepisu na amerykański sen.

Karey Burke komentuje ostatnie decyzje telewizji ABC. Zapytano ją też o dziwaczną sytuację z reakcją Constance Wu na zamówienie nowego sezonu Przepisu na amerykański sen.

Constance Wu po ogłoszeniu zamówienia nowego sezonu serialu Przepis na amerykański sen bardzo ekspresywnie i wulgarnie wyrażała swoje... rozczarowanie z tego faktu. Więcej o tym pisaliśmy kilka dni temu. Szefowa ABC została zapytana, czy maja z tym z problem i rozważają zwolnienie aktorki.

Nie mają zamiaru wyciągać żadnych konsekwencji i rozumieją przyczyny zachowania aktorki. Burke wierzy, że ona jest podekscytowana i zadowolona, że może wrócić i nie ma tu nic negatywnego. Bazuje na tym, jak aktorka poprowadziła sprawę do końca w mediach społecznościowych.

Burke skomentowała też kasację serialu Whiskey Cavalier, który został zakończony po pierwszym sezonie. Twierdzi, że dali temu serialu mocny start, ale to nie przełożyło się na wzrost oglądalności. Ta spadała i pomimo najlepszych chęci, nie widzieli potencjału na zmianę tego trendu w innych dniach ramówki. Choć była to trudna decyzja, zdecydowali się ją podjąć. Twórcy walczą o sprzedanie projektu innej stacji lub platformie VOD.

TVLine nieoficjalnie donosi, że 2. sezon The Conners będzie mieć aż 19 odcinków. ABC podobno zmieniło zamówienie na pełny sezon, więc zwiększono liczbę z pierwotnie zapowiadanych 13 odcinków.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV