Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Conviction i 6 innych seriali zamówionych przez ABC. Zobacz zwiastuny

Telewizja ABC dała zielone światło na rozpoczęcie produkcji 7 nowych seriali. Wśród nich znajdują się: dramaty Conviction z Hayley Atwell oraz Still Star-Crossed autorstwa Shondy Rhimes.

Conviction to serial opowiadający o inteligentnej i buntowniczej córce (Hayley Atwell) wybitnego polityka, która zmuszona zostaje do podjęcia pracy w nowo stworzonej jednostce o nazwie Conviction Integrity Unit. Razem z grupą prawników, śledczych i ekspertów medycyny sądowej ma 2 tygodnie na badanie spraw, w których istnieje podejrzenie, że za przestępstwo skazana została niewinna osoba.

W obsadzie znajdują się również: Eddie Cahill, Shawn Ashmore, Merrin Dungey, Emily Kinney i Manny Montana.

Still Star-Crossed to projekt autorstwa Shondy Rhimes. Oparty jest na książce Melindy Taub z 2013 roku, wydanej pod tym samym tytułem. Historia opowiadać ma o konflikcie pomiędzy rodzinami Capuleti i Montecchi, niedługo po śmierci Romeo i Julii. W obsadzie znajdują się: Wade Briggs, Anthony Head, Zuleikha Robinson, Lanshana Lynch i Ebonee Noel.

Notorious to produkcja oparta na prawdziwej historii adwokata Marka Geragosa i producentki telewizyjnej Wendy Walker. Fabuła opowiadać ma o unikalnej i niebezpiecznej relacji pomiędzy prawem karnym i światem mediów. W rolach głównych wystąpią: Piper Perabo i Daniel Sunjata.

Time After Time to produkcja oparta na powieści Karla Alenxadra, stworzona przez Kevina Williamsona. Opowiadać ma o popularnym pisarzu science-fiction H.G. Wellsie, który pojawia się we współczesnym Manhattanie, w pościgu za Kubą Rozpruwaczem. W obsadzie znajdują się: Freddie STroma, Josh Bowman, Genesis Rodriguez i Regina Taylor.

Imaginary Mary to komedia opowiadająca o Alice (jenna Elfman), niezależnej kobiecie, której życie zostaje przewrócone do góry nogami, gdy poznaje miłość swojego życia – rozwiedzionego faceta z trójką dzieci.

Downward Dog jest komedią o… gadającym psie. Fabuła skupia się na Nan (Allison Tolman), która prowadzi wyjątkową relacje ze swoim psem Martinem. Historia opowiadana jest z perspektywy psa.

Telewizja ABC zamówiła również niezatytułowaną komedię Sary Dunn z Kate Nixon w roli głównej. Przypominamy też, że kilka dni temu telewizja ABC zamówiła na sezon serial Designated Survivor z Kieferem Sutherlandem w roli głównej.

Źródło: Deadline / Fot. ABC

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

Co o tym sądzisz?