Firma Bena Stillera tworzy serial komediowy Bitches

Platforma Hulu tworzy serial komediowy dla dorosłych. Bitches jest tworzony przez Bena Stillera, który jest jednym z producentów.

Platforma Hulu tworzy serial komediowy dla dorosłych. Bitches jest tworzony przez Bena Stillera, który jest jednym z producentów.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  bitches 

Serial komediowy Bitches ma być antologią, czyli każdy odcinek będzie pokazywać inną kobietę, która będzie wyjawiać grzechy swojej fryzjerce. Będą to historia o konfrontacji z dominującymi mężami, o odwracaniu sytuacji w konfrontacjach z wrogami oraz o zemście na przeciwniczkach.

Czytaj także: Amerykańska telewizja The CW zamawia 3 nowe seriale

Nzingha Stewart (Słodkie kłamstewka) i G.L. Lambert napiszą scenariusz w oparciu o brazylijski serial As Canalhas. Ben Stiller i Nicky Weinstock będą producentami. Projekt na razie nie ma zielonego światła na realizację całego sezonu.

 

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV