Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Coraz więcej plotek na temat Nvidii GeForce GTX 1180

O premierze kolejnej generacji GeForce'ów słyszy się od dawna. Od kilku miesięcy w sieci pojawiały się przecieki sugerujące, że już za chwilę sprzęt trafi na rynek. I wiele wskazuje na to, że wkrótce te przepowiednie mogą się sprawdzić.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Na długo przed wakacjami pierwsi informatorzy branżowi sugerowali, że pojawienie się nowych kart Nvidii jest kwestią tygodni, a nie miesięcy. Czas weryfikował te spekulacje, raz po raz obalając kolejne domniemane przecieki. Ale tym razem na rychłą premierę GeForce’a serii 11 wskazują zbyt istotne plotki, aby przejść obok nich obojętnie.

Zacznijmy od oficjalnych wieści. Otóż Nvidia zaprosiła dziennikarzy odwiedzających  Gamescom 2018 w Niemczech na konferencję prasową, która odbędzie się 20 sierpnia. Nie upubliczniono tematu spotkania, ale nikt chyba nie poczułby się zaskoczony, gdyby mówiono na nim o następcach kart graficznych z serii 10. Zwłaszcza że konferencję reklamuje się następującym sloganem:

Zaprezentujemy nowe, ekskluzywne fragmenty rozgrywki z najgorętszych gier najbliższych miesięcy. Na scenie pojawią się najwięksi światowi deweloperzy oraz kilka spektakularnych niespodzianek!

Szefostwo Nvidii tak często zaprzeczało plotkom o premierze nowej generacji kart graficznych, że zaprezentowanie ich podczas Gamescomu faktycznie byłoby spektakularną niespodzianką. W końcu nie raz przekonywano nas, że jest zbyt wcześnie, aby mówić o ich premierze.

-
-

Ale na samej konferencji nie kończą się poszlaki sugerujące, że debiut GeForce’a GTX 1180 jest tuż-tuż. Otóż okazuje się, że w kodzie źródłowym oprogramowania diagnostycznego AIDA64 znaleziono urządzenie opisane jako 1e87 GV1040 [GeForce GTX 1180]. Nie jest to oczywiście ostateczny dowód na to, że premiera modelu GTX 1180 nastąpi właśnie 20 sierpnia, ale zbieżność obu wydarzeń raczej nie jest przypadkowa.

Jeśli tym razem plotki potwierdzą się, wszyscy gracze powinni poczuć się usatysfakcjonowani. Nawet jeśli nie będą chcieli zainwestować w nową superwydajną kartę graficzną od Nvidii małej fortuny, cena podzespołów poprzedniej generacji ma szansę w końcu spaść do znacznie przystępniejszego poziomu.

Źródło: Pocket-lint / Zdjęcie: Nvidia

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Plan, jakiego nie znacie. Zobacz najlepsze…

Chcemy przedstawić Wam listę najlepszych zakulisowych zdjęć z różnych filmów, które miały istotny wpływ na…

Piotr Piskozub
-

Daredevil najlepszy! Ranking seriali Netflixa o…

3. sezon serialu Daredevil zadebiutował już na platformie Netflix. To dobra okazja, by wybrać najlepsze…

Piotr Piskozub
-

Venom – króliczek, symbiont i Eddie…

Do sieci trafiła galeria zdjęć w wysokiej rozdzielczości z filmu Venom.

Piotr Piskozub
-

Avengers vs. Thanos. Zobacz kapitalną grafikę…

Do sieci trafiła grafika koncepcyjna z filmu Avengers: Wojna bez granic - przeciwnikiem Mścicieli jest…

Piotr Piskozub
-

Spider-Man: Far From Home – Holland…

We wczorajszym programie Jimmy'ego Kimmela Tom Holland oficjalnie zaprezentował nowy strój z filmu Spider-Man: Far…

Piotr Piskozub
-

Liga Sprawiedliwości – nawet Zack Snyder…

Zack Snyder odniósł się do kwestii obecności Darkseida w filmie Liga Sprawiedliwości.

Co o tym sądzisz?

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]