Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Cormoran Strike: wiadomo kiedy ukaże się nowy kryminał Roberta Galbraitha

Robert Galbraith to oczywiście pseudonim twórczyni Harry'ego Pottera, czyli J.K. Rowling. Na twitterowym koncie podana została data premiery oryginału.

Na twitterowym koncie Roberta Galbraitha pojawiła się informacja zdradzająca oficjalną datę premiery powieści Zabójcza biel. Jest to już czwarta powieść z serii kryminałów, których bohaterem jest Cormoran Strike (wcześniejsze to: Wołanie kukułki, Jedwabnik i Żniwa zła).

Między wydaniem trzeciego i czwartego tomu miała miejsce spora przerwa, bo J.K. Rowling pochłonęła praca nad filami z serii Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Jedakże wreszcie skończyła kolejną powieść – po angielsku ukaże się już 18 września.

Fabuła będzie koncentrowała się na nowym śledztwie – dochodzeniu w sprawie zbrodni, której świadkiem przed laty był ich klient, Billy. Sprawę utrudnia fakt, że ma on zaburzenia psychiczne i luki w pamięci. Śledztwo doprowadzi bohaterów do tajemnic sięgających parlamentu, ale także wydarzeń mających miejsce w samotnym domku na wsi. Dodatkowo bohaterowie będą musieli borykać się z cenną sławy, a także coraz bardziej skomplikowanymi relacjami między nimi.

Na razie nie wiadomo kiedy można się spodziewać polskiej premiery. Książkę zapewne wyda, podobnie jak poprzednie tomy, Wydawnictwo Dolnośląskie.

Źródło: @RGalbraith / fot. @RGalbraith
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.