Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement
 

„Covert Affairs” w Polsce od 1 sierpnia

Już 01.08.2010 r. w kolekcji VOD nSeriale odbędzie się polska premiera nowego amerykański serial sensacyjnego z Piper Perabo w roli głównej. Serial, emitowany w USA pod nazwą „Covert Affairs” w Polsce nadawany będzie jako „Kamuflaż”.

„Kamuflaż” to jedna z najnowszych amerykańskich produkcji serialowych (jej światowa premiera miała miejsce 13 lipca 2010 roku na antenie USA Network) która od razu zdobyła sobie uznanie widzów i krytyków telewizyjnych.

Główną bohaterką „Kamuflażu” jest młodziutka agentka CIA – Annie Walker (w tej roli znana m.in. z „Coyote Ugly” Piper Perabo), która zaraz po ukończeniu Akademii przeżywa gorący (acz krótkotrwały) romans z tajemniczym Benem Mercerem (Eion Bailey). Wkrótce potem Anna otrzymuje niespodziewany awans .

Te dwie sprawy wydają się ze sobą niezwiązane, przynajmniej dopóki Ben nie pojawia się w czasie pierwszego samodzielnego zadania Annie Walker i nie ratuje jej życia. Wkrótce okazuje się, że przełożeni Anny doskonale zdają sobie sprawę z istnienia Bena… Tymczasem Anna wykonuje kolejne zadania dla CIA.
W których pomagają jej: niewidomy agent Auggie Anderson (Christopher Gorham), wysoki rangą funkcjonariusz CIA Jai Wilcox (Sendhil Ramamurthy), szefowa Annie, Joan Campbell (Kari Matchett) oraz mąż Joan, Arthur (Peter Gallagher).

A także starsza siostra Annie, Danielle. Chociaż ta ostatnia w ograniczonym zakresie, bo – jak na prawdziwego szpiega przystało – Annie ukrywa swoje prawdziwe zajęcie przed rodziną prowadząc jakże tradycyjne w tym zawodzie podwójne życie.

Kolekcja nSeriale jest kolekcją dostępna na zasadzie comiesięcznego niewysokiego abonamentu, po opłaceniu którego Abonenci otrzymują nielimitowany dostęp do pełnej zawartości kolekcji.

Źródło: Informacje Prasowe "N"

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Mroczny Rycerz – najlepszy Batman kina?…

Chcemy przedstawić Wam ciekawostki związane z tym, jak w trylogii Mroczny Rycerz został na ekranie…

Plotka
-

Avengers: Endgame – wyciekło zdjęcie figurek…

Do premiery filmu Avengers: Endgame nie pozostało tak naprawdę dużo czasu. Na razie mieliśmy tylko…

Norbert Zaskórski
-

Liga Sprawiedliwości – Zack Snyder zawarł…

Zack Snyder zamieścił w sieci tajemnicze logo złożone z wielu symboli, które ma kryć w…

Piotr Piskozub
-

Różowe lata 70. – tęsknicie za…

W sieci pojawiła się galeria najlepszych zakulisowych zdjęć z serialu Różowe lata 70.

Norbert Zaskórski
-

John Wick 3 – zwiastun filmu!…

John Wick 3: Parabellum to kontynuacja losów słynnego, emerytowanego zabójcy na zlecenie, w którego wciela…

Piotr Piskozub
spoilery
-

X-Men w komiksie jak Avengers w…

Komiksowi X-Men podzielili los Avengers w MCU - co prawda za ich zagładą nie stał…

Co o tym sądzisz?