Repertuar kin Nowość Program TV

„Covert Affairs” w Polsce od 1 sierpnia

Już 01.08.2010 r. w kolekcji VOD nSeriale odbędzie się polska premiera nowego amerykański serial sensacyjnego z Piper Perabo w roli głównej. Serial, emitowany w USA pod nazwą „Covert Affairs” w Polsce nadawany będzie jako „Kamuflaż”.

„Kamuflaż” to jedna z najnowszych amerykańskich produkcji serialowych (jej światowa premiera miała miejsce 13 lipca 2010 roku na antenie USA Network) która od razu zdobyła sobie uznanie widzów i krytyków telewizyjnych.

Główną bohaterką „Kamuflażu” jest młodziutka agentka CIA – Annie Walker (w tej roli znana m.in. z „Coyote Ugly” Piper Perabo), która zaraz po ukończeniu Akademii przeżywa gorący (acz krótkotrwały) romans z tajemniczym Benem Mercerem (Eion Bailey). Wkrótce potem Anna otrzymuje niespodziewany awans .

Te dwie sprawy wydają się ze sobą niezwiązane, przynajmniej dopóki Ben nie pojawia się w czasie pierwszego samodzielnego zadania Annie Walker i nie ratuje jej życia. Wkrótce okazuje się, że przełożeni Anny doskonale zdają sobie sprawę z istnienia Bena… Tymczasem Anna wykonuje kolejne zadania dla CIA.
W których pomagają jej: niewidomy agent Auggie Anderson (Christopher Gorham), wysoki rangą funkcjonariusz CIA Jai Wilcox (Sendhil Ramamurthy), szefowa Annie, Joan Campbell (Kari Matchett) oraz mąż Joan, Arthur (Peter Gallagher).

A także starsza siostra Annie, Danielle. Chociaż ta ostatnia w ograniczonym zakresie, bo – jak na prawdziwego szpiega przystało – Annie ukrywa swoje prawdziwe zajęcie przed rodziną prowadząc jakże tradycyjne w tym zawodzie podwójne życie.

Kolekcja nSeriale jest kolekcją dostępna na zasadzie comiesięcznego niewysokiego abonamentu, po opłaceniu którego Abonenci otrzymują nielimitowany dostęp do pełnej zawartości kolekcji.

Źródło: Informacje Prasowe "N"

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.