Crossover Arrowverse - Erica Durance powróci jako Lois Lane

Powiększa się obsada crossovera Arrowverse. Właśnie ogłoszono, że w telewizyjnym wydarzeniu pojawi się także Erica Durance w roli Lois Lane.

Powiększa się obsada crossovera Arrowverse. Właśnie ogłoszono, że w telewizyjnym wydarzeniu pojawi się także Erica Durance w roli Lois Lane.

Crossover Arrowverse pod tytułem Kryzys na nieskończonych ziemiach, to wydarzenie, na które czekają fani seriali The CW. Do sieci co jakiś czas spływają nowe informacje castingowe, które zapowiadają powroty znanych postaci. Wiemy, że przez ekran przewinie się aż trzech Supermanów - do swoich ról powrócą Tyler Hoechlin, Brandon Routh i (ogłoszony wczoraj) Tom Welling.

Dziś natomiast podano, że w crossoverze pojawi się także Erica Durance, czyli odtwórczyni roli Lois Lane, ukochanej Człowieka ze stali, która pojawiła się u boku Wellinga w serialu Tajemnice Smallville. Nie wiadomo, jak duża będzie jej rola - zagraniczne portale podają na razie, że aktorka wystąpi w kilku epizodach (nie będzie to zatem cameo). Przypomnijmy, że to już druga Lois Lane, którą zobaczymy w crossoverze - w tej roli pojawi się także Bitsie Tulloch, która na ekranach partnerowała Hoechlinowi.

Kryzys na nieskończonych ziemiach to kolejny już crossover Arrowverse. Jak wiemy z zarysu fabularnego, tym razem na wolność wydostaje się Antymonitor, który wraz z Psycho Piratem zaczyna siać zniszczenie na Ziemi i w równoległych wszechświatach, rozpoczynając totalną wojnę. Wydarzenie rozpocznie się 8 grudnia tego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV