Cudotwórcy, The Last O.G i inne - stacja TBS zamawia kolejne sezony seriali

Stacja TBS przedłużyła kolejne ze swoich produkcji o następne sezony. Kolejnej odsłony doczeka się choćby serial Cudotwórcy.

Stacja TBS przedłużyła kolejne ze swoich produkcji o następne sezony. Kolejnej odsłony doczeka się choćby serial Cudotwórcy.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  tbs 

Władze stacji TBS ogłosiły nowe produkcje, które trafią do ramówki w przyszłym roku. Widzowie doczekają się m.in. 3. sezonu serialu The Last O.G, gdzie swoje role ponownie odegrają Tracy Morgan i Tiffany Haddish.

Z kolei Daniel Radcliffe i Steve Buscemi powrócą do swoich ról w 2. sezonie serialu Cudotwórcy. Na TBS pojawi się także 2. sezon serialu Snowpiercer, który został wykupiony od stacji TNT.

Zapowiedziano także 10-odcinkowy serial Chad. Komedia skupi się na tytułowym bohaterze, który wybiera się do pierwszej klasy liceum. Zobaczcie pierwszą zapowiedź:

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: TBW

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV