Cyberpunk 2077: Keanu Reeves z większą rolą w grze? Ta informacja na to wskazuje

Wygląda na to, że Keanu Reeves polubił świat Cyberpunk 2077. Aktor miał poprosić twórców o to, by jego postać dostała więcej czasu ekranowego.

Wygląda na to, że Keanu Reeves polubił świat Cyberpunk 2077. Aktor miał poprosić twórców o to, by jego postać dostała więcej czasu ekranowego.

Keanu Reeves pojawi się w Cyberpunk 2077 i wcieli się w postać Johnny'ego Silverhanda. Już wcześniej ujawniono, że nie będzie to jedynie krótkie cameo, a rozbudowana i istotna dla fabuły rola. Teraz pojawiły się kolejne informacje na ten temat, z których wynika, że aktora rzeczywiście będziemy często słuchać i oglądać na ekranie.

Ujawnił to Luca Ward, aktor dubbingowy, który podkłada głos Silverhandowi we włoskiej wersji językowej gry. W rozmowie z dziennikarzem TGCOM24 powiedział on, że Keanu Reeves bardzo polubił tę postać i nakłonił CD Projekt RED do podwojenia jej czasu ekranowego. Tym samym sprawił też, że więcej pracy miał zarówno Ward, jak i inni aktorzy dubbingujący tego bohatera w innych językach. Przypominamy, że w polskiej wersji językowej usłyszymy w tej roli Michała Żebrowskiego.

O tym, jak Keanu Reeves, Luca Ward, Michał Żebrowski i inni wypadną w Cyberpunk 2077 przekonamy się 16 kwietnia 2020 roku. To właśnie tego dnia gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: comicbook.com / fot. CD Projekt RED

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV