Sukces Platige Image. Polskie studio z nagrodą za zwiastun: Metro Exodus

Zwiastun zatytułowany Artyom's Nightmare, za którego przygotowanie odpowiadało Platige Image, zdobył nagrodę na konferencji animago w Monachium.

Zwiastun zatytułowany Artyom's Nightmare, za którego przygotowanie odpowiadało Platige Image, zdobył nagrodę na konferencji animago w Monachium.

Platige Image z kolejnym sukcesem. Zwiastun Artyom's Nightmare do gry Metro: Exodus, stworzony przez to polskie studio, zdobył główną nagrodę w kategorii Najlepszy Cinematik do Gry Wideo na konferencji animago w Monachium. Trailer miał sporą konkurencję - wygrał m.in. z takimi produkcjami, jak Cyberpunk 2077 czy Outsiders: Director's Cut. Wspomniany materiał wideo możecie zobaczyć poniżej. 

Dziękujemy Animago za wspaniałą konferencje i za celebrowanie sztuki cinematikow, animacji i efektów wizualnych od ponad 20 lat. To najwyższe wyróżnienie w branży i ogromny zaszczyt dla nas. To nagroda dla całego zespołu Platige Image, który włożył w projekt ogromne pokłady pracy i pasji – powiedział podczas na ceremonii Tomek Suwalski, reżyser.

To sukces całego zespołu. Twórczy dialog oraz praca nad każdym detalem przełożyły się na efekt końcowy. Bardzo dziękuję każdemu z osobna za zaangażowanie. W szczególności dziękuję wydawcy Deep Silver i developerowi gry 4A Games za świetną współpracę – mówi producentka Daria Zienowicz.

Metro: Exodus to gra studia 4A Games i kolejna odsłona serii Metro na podstawie prozy Dmitrija Głuchowskiego. Tutaj znajdziecie naszą recenzję tej produkcji.

Źródło: informacja prasowa / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV