Cyberpunk 2077 z różnymi rodzajami zadań. Twórcy zdradzają szczegóły

Nie tylko zadania główne i misje poboczne zaoferuje Cyberpunk 2077. Na jakie jeszcze aktywności możemy liczyć?

Nie tylko zadania główne i misje poboczne zaoferuje Cyberpunk 2077. Na jakie jeszcze aktywności możemy liczyć?

Michał Czubak
Michał Czubak

Cyberpunk 2077 ma być złożoną grą, która zaoferuje sporo aktywności. Te nie będą jednak ograniczać się wyłącznie do zadań głównych, napędzających wątek główny i pobocznych misji. Twórcy pochwalili się nowymi informacjami na temat nadchodzącej produkcji i rodzaju zadań, jakie będziemy w niej wykonywać. 

Misje poboczne będą różnej długości. Czasami będą to krótkie, a innym razem dłuższe zadania, które dotyczyć będą np. miejscowej społeczności. Ich wykonywanie będzie opcjonalne, ale z pewnością pomogą w uzyskaniu cennych informacji na temat postaci czy świata lub dodatkowych nagród.

Kolejnym typem misji będą tzw. sweet stories, czyli zlecenia podobne do tych, jakie Geralt wykonywał w przypadku zleceń na potwory w Wiedźminie 3.

Ostatnią formą zadań są bardzo krótkie zadania generowane losowo. Ich wykonanie zajmie nam raptem kilka minut.

Takie zadania często pozwalają nam wykazać się największą kreatywnością, ponieważ nie ciąży na nas zbyt duża presja. Wiele świetnych momentów, które zapadły w pamięć graczom w Wiedźminie 3, pochodzą właśnie z podobnych questów - tłumaczy Philipp Weber, starszy projektant zadań w grze Cyberpunk 2077.

Źródło: forums.cdprojektred.com / fot. CD Projekt

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV