Repertuar kin Nowość Program TV

Czarna Maska może zmierzyć się z Batmanem? Niewykluczone

Po tym, jak Ewan McGregor otrzymał rolę Czarnej Maski w Birds of Prey, fani zaczęli ubolewać, że nie zobaczą go w pojedynku z Batmanem. Tymczasem okazuje się, że nie jest to wykluczone.

Ewan McGregor otrzymał rolę Czarnej Maski w nadchodzącym filmie komiksowym Birds of Prey. Przypomnijmy, że w komiksach ta postać jest nazywana lustrzanym odbiciem Mrocznego Rycerza – też pochodzi z bogatej rodziny, jednak przy tym wszystkim manipuluje ludźmi i wykorzystuje ich. Dla spadku zabił swoich rodziców. Czarna Maska za dnia kieruje firmą kosmetyczną Janus Cosmetics, a w nocy staje się jednym z bossów światka przestępczego w Gotham City. Nie posiada żadnych supermocy.

Na wieść o tym, że złoczyńca pojawi się w filmie DC, fanom towarzyszyły mieszane emocje – część z nich wyraziła swoje ubolewanie faktem, że antagonista zmierzy się z grupą bohaterek, a nie z samym Batmanem, którego prawdopodobnie w filmie nie będzie. Tymczasem Umberto Gonzalez, dziennikarz The Wrap uspokaja: aktorzy pracujący dla DC mają podpisane kontrakty na trzy filmy pełnometrażowe i cameo, co oznacza, że nawet po Birds of Prey McGregor może stanąć w szranki z Batmanem.

Birds of Prey - Czarna Maska vs Batman
fot. materiały prasowe

Na nowinę o castingu aktora do roli zareagował również Boss Logic, twórca fanartów. Artysta zamieścił w sieci zdjęcie przedstawiające Obi-Wana Kenobiego w czarnej masce – przypomnijmy, że to właśnie z roli mistrza Jedi McGregor znany jest prawdopodobnie najbardziej.

-
-

Birds of Prey – premiera 7 lutego 2020 roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Screen Rant

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.