Avengers: Koniec gry - monitor fana MCU może być piękny. Thanos i maszyny na zdjęciach

Do sieci trafiły kolejne spoilerowe zdjęcia z filmu Avengers: Koniec gry, które mogą ucieszyć fanów MCU. Pojawia się na nich choćby Thanos.

Do sieci trafiły kolejne spoilerowe zdjęcia z filmu Avengers: Koniec gry, które mogą ucieszyć fanów MCU. Pojawia się na nich choćby Thanos.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

W sieci zadebiutowała właśnie kolejna porcja spoilerowych zdjęć z filmu Avengers: Koniec gry - fani MCU w ostatnich dniach mają na tym polu powody do zadowolenia. Tym razem na fotografiach pojawiają się m.in. Thanos i Nebula, jak również maszyna wykorzystywana przez Mścicieli do podróżowania w czasie. Jeśli czujecie na tym polu zmęczenie, no cóż... Wygląda na to, że prezes Marvel Studios, Kevin Feige, również martwi się o przesyt superbohaterów w popkulturze. Ma jednak dla nas słowa otuchy:

Nikt nie czuł w tej kwestii zmęczenia, zanim nie ruszył proces kreatywny Marvel Studios, trwający 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wierzymy jednak, że jeśli wciąż będziemy podejmować ryzyko i unikalne decyzje, które będą ekscytować także nas samych, widownia podejdzie do sprawy tak samo jak my. 

Zobaczcie fotografie:

Film Avengers: Endgame macie okazję oglądać w kinach.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV