Przeczytaj w weekend

Zac Efron jako Adam Warlock w MCU? Tak widzi to Boss Logic

Boss Logic pokazał fanart, na którym przedstawił, jak Zac Efron prezentowałby się jako Adam Warlock w MCU.

Boss Logic pokazał fanart, na którym przedstawił, jak Zac Efron prezentowałby się jako Adam Warlock w MCU.

W dalszym ciągu nie wiemy, kiedy i czy w ogóle w MCU pojawi się Adam Warlock - przypomnijmy, że jego obecność w uniwersum zasugerowała nam scena po napisach z filmu Strażnicy Galaktyki Vol. 2. Przez długie miesiące zastanawialiśmy się również, czy postać tę zobaczymy w Avengers: Endgame. Choć bohater ostatecznie nie zadebiutował na ekranie, jego przyszłość w Kinowym Uniwersum Marvela wciąż rozpala umysły fanów.

Teraz spekulacje postanowił podgrzać grafik Boss Logic, który na swoim koncie na Twitterze pokazał, jak w roli Warlocka prezentowałby się Zac Efron. Warto dodać, że aktor od dłuższego czasu pojawia się w fanowskich spekulacjach obsadowych:

Zac Efron - fanartfot. Twitter/Boss Logic

Nie jest wykluczone, że Warlock zadebiutuje w produkcji Strażnicy Galaktyki vol. 3, za której sterami stoi James Gunn.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Netflix/Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV