Przeczytaj w weekend

Czarna Wdowa - figurki postaci. Bohaterowie filmu MCU w formie zabawek

Czarna Wdowa to nowy film MCU, czyli pierwszy rozdział po Avengers: Koniec gry. Do sieci trafiają zdjęcia figurek postaci.

Czarna Wdowa to nowy film MCU, czyli pierwszy rozdział po Avengers: Koniec gry. Do sieci trafiają zdjęcia figurek postaci.

Adam Siennica
Adam Siennica

Czarna wdowa, jak każda superprodukcja hollywoodzka i każdy film MCU, będzie obecny w sklepach z zabawkami. Różne figurki i gadżety będą trafiać do sprzedaży. 

Figurki bohaterów w formie zabawek zostały ujawnione przez firmę Hasbro. Widzimy tutaj Czarną Wdowę, Yelenę Belovą, oraz postacie zwane Taskmaster (czarny charakter) i Red Guardian. W galerii też figurki Zimowego żołnierza, Crossbonesa i Crimson Dynamo oraz X-Menów, ale nie są one związane z filmem Czarna Wdowa. Widzimy, że te powiązane z kinową produkcją, są wyraźnie oznaczone.

W obsadzie są także Florence Pugh, David HarbourWilliam Hurt i Rachel Weisz. Za kamerą stoi Cate Shortland (Syndrom berliński, Lore), a autorami scenariusza są Ned Benson oraz Jac Schaeffer.

Fabuła rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z superprodukcji Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, a Avengers: Wojna bez granic

Czarna Wdowa - premiera 1 maja 2020 roku.

Co mówi nam zwiastun Czarnej Wdowie? Zobaczcie:

 

 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV