Przeczytaj w weekend

Czarna Wdowa - nowy plakat filmu. Co łączy Red Guardiana i Kapitana Amerykę?

Czarna Wdowa to nadchodzący film MCU, który jest mocno promowany w sieci. Zobaczcie nowy plakat i poznajcie nowe informacje o Red Guardianie.

Czarna Wdowa to nadchodzący film MCU, który jest mocno promowany w sieci. Zobaczcie nowy plakat i poznajcie nowe informacje o Red Guardianie.

Michalina Reda
Michalina Reda
Tagi:  czarna wdowa 

Czarna wdowa to nowy film Marvel Studios, w którym w roli głównej powróci Scarlett Johansson. Fabula jest utrzymywana w tajemnicy, jednak wiemy, że historia rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z filmów Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów i Avengers: Wojna bez granic. Jakiś czas temu do sieci trafił zwiastun filmu Czarna Wdowa, który wyraźnie dał do zrozumienia, jakiego klimatu możemy oczekiwać po produkcji.

Czarna Wdowa jest promowana podczas popkulturowego konwentu w Brazylii, a twórcy i aktorzy korzystają z okazji by podzielić się z fanami nowymi informacjami. Dowiedzieliśmy się między innymi, że debiutujący w MCU Red Guardian dzielił wspólną przeszłość ze Steve'em Rogersem. Fani obecni na konwencie wyjawili, że pokazano im fragment nowego filmu - na ekranie widzieliśmy, jak Red Guardian pyta Czarną Wdowę o to, czy Kapitan Ameryka wspomniał jej kiedyś o ich historiach wojennych z przeszłości. Miał także dodać, że on i Steve Rogers są geopolitycznymi przeciwnikami.

Przypomnijmy, że wcześniej odtwórca roli Red Guardiana, David Harbour, również zwrócił uwagę na analogię bohaterów:

To jedna z rzeczy, które naprawdę lubię w tej postaci. Istnieje tu otwartość na interpretację. Jedyne, co pokazujemy, to to, że jest on odpowiednikiem Kapitana Ameryki po stronie radzieckiej - w ten sposób mamy duże pole do manewru na temat tego, kim on jest i świetnie się z tą postacią bawimy.

Na razie nie wiadomo, czy Kapitan Ameryka będzie mieć swoje cameo w filmie Czarna Wdowa, jednak część fanów zakłada, że nie jest to wykluczone. Wiemy natomiast, że w filmie pojawi się Taskmaster, którego sygnalizował już pierwszy zwiastun - choć fani byli niezadowoleni z jego metalowej maski, na konwencie rzekomo pokazano więcej ujęć wyraźnie potwierdzających, że w filmie zobaczymy także jego bardziej komiksową wersję w kapturze.

Zobaczcie również nowy plakat zaprezentowany podczas Comic Conu w Sao Paulo - grafika jest dostępna na początku pełnej galerii:

Czarna Wdowa - premiera 1 maja 2020 roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Screen Rant

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ben Mendelsohn

Ben Mendelsohn

ur. 1969, kończy 51 lat

Cobie Smulders

Cobie Smulders

ur. 1982, kończy 38 lat

Matthew Goode

Matthew Goode

ur. 1978, kończy 42 lat

Jennie Garth

Jennie Garth

ur. 1972, kończy 48 lat

Alec Baldwin

Alec Baldwin

ur. 1958, kończy 62 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV