Czarnobyl - portal wieszczył 2. sezon. Scenarzysta zabiera głos

Jeden z portali spekulował, że 2. sezon serialu Czarnobyl powstanie. Głos w tej sprawie zabrał scenarzysta produkcji, Craig Mazin.

Jeden z portali spekulował, że 2. sezon serialu Czarnobyl powstanie. Głos w tej sprawie zabrał scenarzysta produkcji, Craig Mazin.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
Tagi:  Czarnobyl 

Finałowy odcinek serialu Czarnobyl już za nami - ostatnia odsłona serii kapitalnie podsumowała wszystkie z przedstawionych na ekranie wątków, ujawniając także dalsze losy najważniejszych dla całej historii bohaterów. Nie przeszkodziło to jednak portalowi Decider w tworzeniu spekulacji na temat tego, czy powstanie 2. sezon produkcji; co więcej, zostały one zawarte we wpisie o kuriozalnym tytule "Chernobyl Season 2? It Could Actually Happen". Tę sprawę postanowił teraz skomentować scenarzysta, Craig Mazin

Na swoim koncie na Twitterze odniósł się on bezpośrednio do rewelacji Decidera, przekonując kategorycznie, że kolejna odsłona serii już nie powstanie. 

Mazinfot. Twitter

Dziennikarski wpis wynika z niezrozumienia wypowiedzi Mazina, który w jednym z wywiadów użył następujących słów:

Gdybym miał to kontynuować na poziomie całej antologii, chodziłoby najprawdopodobniej o śledztwo dotyczące innego aspektu życia w ZSRR - to podejście mnie zwyczajnie fascynuje i w jakiś sposób ekscytujące byłoby znów to zobaczyć. 

Zdaniem części serwisów Mazin miał po prostu na myśli zupełnie inny projekt, nad którym chciałby pracować. 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV