Repertuar kin Nowość Program TV

Czemu w Cinema City nie ma filmów Monolithu? Mamy oświadczenia obu stron

W ostatnim czasie kinomaniacy zauważyli, że filmy dystrybuowane przez Monolith nie są dostępne w ofercie Cinema City. I to się chyba szybko nie zmieni. Mamy oświadczenia obu stron.

Brak filmów Monolithu w ofercie Cinema City był powodem do niepokoju dla wielu kinomaniaków w ostatnich dniach. W mediach społecznościowych można było znaleźć wiele pytań skierowanych do obu stron. My także dostawaliśmy od Was takie pytania, a że temat nie cichł to postanowiliśmy zbadać sprawę. Od wczoraj na stronie na Facebooku Monolitu mogliśmy odnaleźć oświadczenie dystrybutora, ale brakowało wypowiedzi w temacie drugiej strony. Skontaktowaliśmy się więc z Cinema City i otrzymaliśmy następujące oświadczenie:

 – W chwili obecnej nie możemy zaproponować naszym klientom filmów dystrybuowanych przez Monolith Films, gdyż nie osiągnęliśmy jeszcze porozumienia w sprawie warunków handlowych. Zachęcamy jednak do odwiedzenia naszych kin, bo trwa niezwykle ciekawe filmowe lato – na ekranach Cinema City oprócz filmów premierowych takich jak Iniemamocni 2, Drapacz chmur, czy Czego życzy sobie kobieta, obejrzeć można będzie również Na plaży Chesil, a przedpremierowo m.in. McQueen czy Niezwykłą podróż fakira, który utknął w szafie – każdy widz znajdzie coś odpowiedniego do swoich upodobań filmowych. Zachęcamy do śledzenia naszego repertuaru, bo już wkrótce na ekranach pojawią się kontynuacje wszystkich znanych i uwielbianych tytułów, takich jak Mission: Impossible – Fallout, Ant-Man i Osa, czy Mamma Mia! Here We Go Again, a wśród nadchodzących premier pojawią się również:Młodzi Tytani: Akcja!, mrożąca krew w żyłach Pierwsza noc oczyszczeniai wiele innych – Izabela Karolczyk – Szafrańska, Dyrektor Marketingu i PR w Cinema City Poland.

A co na to Monolith Films?

– W związku z zaniepokojeniem niektórych z Państwa, aktualną nieobecnością w sieci Cinema City filmów dystrybuowanych przez Monolith Films, pragniemy poinformować, iż mimo czynionych wysiłków, nie doszliśmy do porozumienia w sprawie warunków stawianych przez Cinema City dotyczących wyświetlania naszych filmów. W obecnym stanie rzeczy nie możemy Państwa zapewnić, czy i kiedy Cinema City wznowi rozpowszechnianie filmów Monolith Films. Serdecznie zapraszamy na nasze filmy do wszystkich pozostałych sieci kinowych, w tym: Multikino, Helios, Cinema3D, Oh Kino oraz licznych kin niezależnych w całym kraju – oświadczenie Monolith Films.

Jak możemy zobaczyć po powyższych oświadczeniach obie strony prowadzą ze sobą negocjacje, które jak na razie nie przyniosły rozwiązania. W momencie kiedy strony się porozumieją zapewne oferta Monolithu powróci do sieci Cinema City. To na pewno problematyczna sytuacja dla wielu kinomaniaków. Mamy nadzieję, że obie strony odnajdą kompromis z korzyścią tak dla siebie jak i dla kinomaniaków.

Będziemy śledzić rozwój sytuacji i informować Was gdy uda nam się otrzymać jakąś aktualizację.

-
-

Wśród nadchodzących filmów Monolithu są:

Źródło: własne / zdjęcie główne: materiał prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.