Cztery wesela i pogrzeb – Hulu ogłasza datę premiery serialu

Cztery wesela i pogrzeb doczeka się serialu produkowanego dla platformy Hulu. Poznaliśmy datę premiery.

Cztery wesela i pogrzeb doczeka się serialu produkowanego dla platformy Hulu. Poznaliśmy datę premiery.

Cztery wesela i pogrzeb to serial inspirowany filmem Cztery wesela i pogrzeb z lat 90. Za produkcję odpowiadają MGM Television i Universal TV. Bohaterowie to grupa czterech amerykańskich przyjaciół - Maya, Craig, Ainsley i Duffy - którzy spotykają się na wykwintnym weselu w Londynie. Pewne wydarzenie wywraca ich życie do góry nogami.

Platforma Hulu ogłosiła właśnie, że serial zadebiutuje 31 lipca tego roku i będzie liczył 10 odcinków. W głównych rolach wystąpią: Nathalie Emmanuel, Brandon Mychal Smith, Zoe Boyle, Jennie Jacques, Harish Patel, Guz Khan, Nikesh Patel, Rebcca Rittenhouse oraz John Reynolds. Natomiast znana z kinowego pierwowzoru Andie MacDowell wystąpi w roli gościnnej, ale zagra kompletnie inną postać.

Za sterami stoją Mindy Kaling i Matt Warburton. Cztery wesela i pogrzeb ma być serialową komedią romantyczną.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV