Menu

Aktualności

Czy aktorzy Marvela mogą grać w filmach DC? Nowe szczegóły o Thor: Ragnarok

Chris Hemsworth pojawił się na konwencie Supanova, gdzie zabrał głos na temat zbliżających się produkcji Kinowego Uniwersum Marvela - Thor: Ragnarok i Avengers: Infinity War.

Wcielający się w Kinowym Uniwersum Marvela w rolę Thora, Chris Hemsworth, był najważniejszym gościem konwentu Supanova w Australii. Aktor w swoim stylu odniósł się do wielu kwestii związanych z filmami Domu Pomysłów, przede wszystkim związanych z produkcjami Thor: Ragnarok i Avengers: Infinity War. Oto najważniejsze z informacji:

  • W pierwszym z filmów zobaczymy całkowicie odmieniony wizualnie Asgard, przy czym najpewniej będzie miało to związek z jego zniszczeniem przez Helę (Cate Blanchett).
  • W Thor: Ragnarok na pewno nie pojawi się postać współlokatora Thora, Darryla, przy czym Hemsworth nie wykluczył jego gościnnego występu w Avengers: Infinity War.
  • Relacje Thora i Lokiego przynajmniej na początku historii będą wyglądać inaczej – bóg burzy i piorunów kompletnie nie będzie przejmował się poczynaniami swojego przybranego brata.
  • Aktor zapowiedział, że widzowie bardzo szybko dowiedzą się, gdzie ukryty jest jeden z Kamieni Nieskończoności – Kamień Duszy, przy czym nie zaznaczył, w którym dokładnie filmie Kinowego Uniwersum Marvela do tego dojdzie.
  • Odnosząc się do Avengers: Infinity War Hemsworth przyznał, że o ile „wszyscy powinniśmy obawiać się Thanosa”, o tyle w filmie zobaczymy „dużo więcej złoczyńców”.

Okazuje się również, że najważniejsi aktorzy pojawiający się w Kinowym Uniwersum Marvela mają w kontraktach zapis, na mocy którego nie mogą wystąpić w filmach DC (Hemsworth pół żartem, pół serio określił taki obrót spraw mianem „nielegalnego”). Co ciekawe, takie same obostrzenia nie są związane z przyjęciem roli w filmach o X-Menach, które produkuje studio Fox – przykładem jest tu choćby Josh Brolin, wcielający się w rolę Thanosa w MCU i Cable’a w produkcji Deadpool 2.

Zobacz także: Scarlett Johansson ujawnia, ilu bohaterów Marvela zobaczymy w filmie Avengers: Infinity War

Film Thor: Ragnarok wejdzie na ekrany kin 25 października.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze