Repertuar kin Nowość Program TV

Czy aktorzy Marvela mogą grać w filmach DC? Nowe szczegóły o Thor: Ragnarok

Chris Hemsworth pojawił się na konwencie Supanova, gdzie zabrał głos na temat zbliżających się produkcji Kinowego Uniwersum Marvela - Thor: Ragnarok i Avengers: Infinity War.

Wcielający się w Kinowym Uniwersum Marvela w rolę Thora, Chris Hemsworth, był najważniejszym gościem konwentu Supanova w Australii. Aktor w swoim stylu odniósł się do wielu kwestii związanych z filmami Domu Pomysłów, przede wszystkim związanych z produkcjami Thor: Ragnarok i Avengers: Wojna bez granic. Oto najważniejsze z informacji:

  • W pierwszym z filmów zobaczymy całkowicie odmieniony wizualnie Asgard, przy czym najpewniej będzie miało to związek z jego zniszczeniem przez Helę (Cate Blanchett).
  • W Thor: Ragnarok na pewno nie pojawi się postać współlokatora Thora, Darryla, przy czym Hemsworth nie wykluczył jego gościnnego występu w Avengers: Wojna bez granic.
  • Relacje Thora i Lokiego przynajmniej na początku historii będą wyglądać inaczej – bóg burzy i piorunów kompletnie nie będzie przejmował się poczynaniami swojego przybranego brata.
  • Aktor zapowiedział, że widzowie bardzo szybko dowiedzą się, gdzie ukryty jest jeden z Kamieni Nieskończoności – Kamień Duszy, przy czym nie zaznaczył, w którym dokładnie filmie Kinowego Uniwersum Marvela do tego dojdzie.
  • Odnosząc się do Avengers: Wojna bez granic Hemsworth przyznał, że o ile „wszyscy powinniśmy obawiać się Thanosa”, o tyle w filmie zobaczymy „dużo więcej złoczyńców”.

Okazuje się również, że najważniejsi aktorzy pojawiający się w Kinowym Uniwersum Marvela mają w kontraktach zapis, na mocy którego nie mogą wystąpić w filmach DC (Hemsworth pół żartem, pół serio określił taki obrót spraw mianem „nielegalnego”). Co ciekawe, takie same obostrzenia nie są związane z przyjęciem roli w filmach o X-Menach, które produkuje studio Fox – przykładem jest tu choćby Josh Brolin, wcielający się w rolę Thanosa w MCU i Cable’a w produkcji Deadpool 2.

Zobacz także: Scarlett Johansson ujawnia, ilu bohaterów Marvela zobaczymy w filmie Avengers: Infinity War

Film Thor: Ragnarok wejdzie na ekrany kin 25 października.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel
 

 


Najlepsze z 24h

Michalina Reda
0 -

Plotka: Niespodziewani bohaterowie w Avengers 4?…

Jim Starlin, twórca komiksowej postaci Thanosa, wypowiedział się w sprawie nadchodzącego filmu Avengers 4. Czyżbyśmy…

Michalina Reda
0 -

Fani żałują, że Deadpool nie pojawił…

Twórcy filmu Deadpool niejednokrotnie udowodnili, że wiedzą, na czym polega nietypowa promocja, w związku z…

spoilery
0 -

Scena po napisach filmu Deadpool 2…

W jednym z wywiadów, scenarzyści filmu Deadpool 2 potwierdzili, że fenomenalna scena po napisach należy…

Dawid Muszyński
breaking
0 -

Legendy Polskie trafią do kin

Podczas Pyrkonu Tomasz Bagiński wspólnie z Allegro ogłosił informację o dalszych losach Legend Polskich.

Piotr Piskozub
breaking
0 -

Paweł Pawlikowski z nagrodą! Cannes 2018…

Znamy już wszystkich laureatów tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Wśród nagrodzonych znalazł się Paweł…

Michalina Reda
0 -

Avengers: Wojna bez granic – Robert…

Robert Downey Jr. podzielił się nowym zakulisowym klipem z planu filmu Avengers: Wojna bez granic.…

Co o tym sądzisz?