Przeczytaj w weekend

Daredevil – Cox i D’Onofrio w końcu komentują kasację. Są zaskoczeni

Gwiazdy serialu Daredevil, Charlie Cox i Vincent D'Onofrio, skomentowały ostatnią decyzję o skasowaniu produkcji.

Gwiazdy serialu Daredevil, Charlie Cox i Vincent D'Onofrio, skomentowały ostatnią decyzję o skasowaniu produkcji.

Nie ma dnia, by w sieci nie pojawiały się coraz to nowsze informacje na temat skasowania serialu Daredevil po jego 3. sezonie. Ledwie wczoraj donosiliśmy Wam, że produkcja na tydzień przed anulowaniem była jedną z najpopularniejszych w ofercie platformy Netflix. Wiemy już także, że cały obrót spraw wprawił w zdumienie niektórych twórców serii. Wygląda na to, że również aktorów.

Tak ostatnie wydarzenia komentuje odtwórca tytułowej roli, Charlie Cox:

Wielu z nas naprawdę liczyło na dalszy ciąg - ja także. Czułem, że mamy jeszcze sporo historii do opowiedzenia, i chociaż rozumiem decyzję o kasacji, jestem nią bardzo zasmucony. Tak po prostu działa ten biznes. Z drugiej jednak strony te postacie tak wiele znaczyły dla fanów. To naprawdę dziwne uzmysłowić sobie, że istnieje szansa na to, iż nigdy już nie zagram Matta Murdocka. Dziwaczne uczucie... Ta postać była przecież tak ważną częścią mojego życia przez ostatnie 4,5 roku.

Tak z kolei do całej sprawy odnosi się ekranowy Kingpin, Vincent D'Onofrio:

Działam w tak dziwnym biznesie. Nie czujcie się źle, jeśli dojdzie do was, że to nie ma sensu.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV