Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Netflix – Daredevil przed kasacją był jednym z popularniejszych seriali

Jak się okazuje, Daredevil tuż przed swoją kasacją był jednym z najpopularniejszych seriali w ofercie platformy Netflix.

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja, że serial Daredevil został skasowany po swoim 3. sezonie – od tego momentu analitycy branży i fani nieustannie spekulują na temat prawdziwych powodów takiego obrotu spraw. Nawet wśród czytelników naszego portalu można było spotkać się z opinią, że stało się tak z uwagi na spadającą oglądalność produkcji, która miałaby być rzekomo „średnia” i „stale spadać”. Nic z tych rzeczy.

Jak donosi portal Deadline, firma Parrot Analytics przedstawiła już najnowsze dane na temat popularności oryginalnych serii we wszystkich platformach streamingowych w USA. Wynika z nich, że jeszcze w zeszłym tygodniu Daredevil plasował się na 4. miejscu, będąc wyprzedzanym jedynie przez trzy inne produkcje Netfliksa: Narcos, Chilling Adventures of Sabrina i Stranger Things.

W tym miejscu warto jednak zaznaczyć, że metodologia badania Parrot Analytics – oczywiście z uwagi na brak udostępniania oficjalnych danych na temat oglądalności przez platformę – uwzględnia „pragnienie, zaangażowanie i oglądalność” poszczególnych serii. Bierze się więc pod uwagę nie tylko faktyczne wyświetlenia, ale także liczbę polubień w konkretnych wpisach w mediach społecznościowych. Z drugiej strony należy pamiętać, że badanie to cieszy się dużym poważaniem wśród największych amerykańskich portali popkulturowych.

Wczoraj w sieci pojawiły się spekulacje, że za decyzją o kasacji stoi de facto Marvel.

Plotka
-
-

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Netflix
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.