Repertuar kin Nowość Program TV

Daredevil – nowe zdjęcia z 3. serii. Będzie więcej sezonów?

Daredevil powróci z 3. sezonem już w przyszłym miesiącu, a do sieci trafiła kolejna porcja nowych zdjęć. Ponadto, producent serialu dodaje, że niewykluczona jest jego kontynuacja.

Daredevil to serial Netflixa, który powraca z 3. sezonem. Promocja wystartowała zaledwie kilka dni temu, a do sieci trafiają nowe plakaty, teasery i zdjęcia promocyjne. Fani w dalszym ciągu czekają na pełny zwiastun, jednak może to nastąpić całkiem niedługo – serial powraca bowiem już za niecały miesiąc.

Producent i szef Marvel Television, Jeph Loeb, wypowiedział się ostatnio na temat przyszłości seriali w Netflixie. Podczas rozmowy odniósł się także do Daredevila, sugerując, że studio jest jak najbardziej otwarte jeśli chodzi o zamówienie kolejnych sezonów i ma już pomysły na rozwinięcie historii. Jak mówi:

Czy Marvel ma jakieś pomysły na temat tego, o czym mogłyby być sezony 4,5 i 6? No pewnie. Ale ostatecznie te rzeczy zostaną przedyskutowane przez dwie inne zaangażowane strony, mianowicie Netflixa i naszego showrunnera (…). Staramy się podejmować temat z sezonu na sezon, mając ogólny pomysł na to, gdzie mogliby zmierzać nasi bohaterowie.

Daredevil: sezon 3 zadebiutuje 19 października. Zobaczcie nowe zdjęcia:

Plotka
-
-

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: Netflix

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.