Dark Souls Trilogy trafi do Europy. Także w edycji kolekcjonerskiej

Po blisko pół roku od premiery Dark Souls Trilogy na zachodnim rynku, kolekcja ukaże się także w Europie. Będzie także kolekcjonerska edycja wydania.

Po blisko pół roku od premiery Dark Souls Trilogy na zachodnim rynku, kolekcja ukaże się także w Europie. Będzie także kolekcjonerska edycja wydania.

Dark Souls Trilogy, czyli zestaw trzech odsłon serii Dark Souls, trafi także na europejski rynek. Premiera pakietu odbędzie się 1 marca na PS4 i XBO. Zestaw otrzyma także kolekcjonerskie wydanie, na które jednak trzeba będzie trochę poczekać. Kolekcjonerskie wydanie zadebiutuje dopiera 31 maja. Co ciekawe, ta wersja gry, w przeciwieństwie do standardowej, trafi także na platformę PC. Cena zestawu jednak do najmniejszych nie należy. Za kolekcjonerską edycję trzeba będzie zapłacić ponad 2 tys. zł.

W skład edycji wchodzą:

  • trylogia Dark Souls,
  • numerowana 34-centymetrowa figurka elitarnego rycerza,
  • ścieżka dźwiękowa na 6 płytach,
  • 460-stronicowe kompendium.

fot. Bandai Namco

Zainteresowani powinni się spieszyć z zamówieniami. Bandai Namco przygotowało jedynie 2 tys. egzemplarzy.

 

 

Źródło: store.bandainamcoent.eu / fot. Bandai Namco

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV