Repertuar kin Nowość Program TV

Daty premier oraz trailery nowych seriali USA Network

Stacja USA Network podała daty premier wszystkich seriali, które emitować będzie latem. Poza czterema produkcjami świetnie znanymi widzom, przygotowano też dwie nowości.

Pierwszym serialem, który powróci do ramówki będzie Royal Pains, którego premiera odbędzie się 10 czerwca. Dzień później USA Network rozpocznie emisję nowych sezonów Suits i Graceland. 24 czerwca odbędzie się premiera nowych odcinków Kamuflażu.

Nowe seriale USA Network zadebiutują w 17 lipca. Mowa o Rush i „Satisfaction”. W dramacie Rush akcja skupi się na Dr. Williamie Rushu (Tom Ellis), który nie jest zwyczajnym lekarzem – nie pracuje w żadnym szpitalu, jest niezwykle dyskretny, jeśli klient dobrze płaci i uwielbia imprezować. Z kolei Satisfaction to prowokacyjny dramat opowiadający o zmaganiu się z trudami małżeństwa podczas przechodzenia kryzysu wieku średniego. Głóną rolę zagra Neil Turman.

Zwiastuny nowych seriali USA Network poniżej.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.