Days Gone z darmowymi atrakcjami. Twórcy zdradzają plany na przyszłość

Nadchodząca gra Days Gone będzie wpierana płatnymi oraz darmowymi dodatkami. Te drugie będą oczywiście mniejszej skali.

Nadchodząca gra Days Gone będzie wpierana płatnymi oraz darmowymi dodatkami. Te drugie będą oczywiście mniejszej skali.

Michał Czubak

Michał Czubak

Tagi:  dodatki 

Sony oznajmiło dziś, że nadchodząca produkcja, gra o tytule Days Gone będzie rozwijana po premierze. O płatnych fabularnych dodatkach wiedzieliśmy od kilku miesięcy. Będą jednak także dodatki dla tych graczy, którzy nie chcą inwestować w DLC. Darmowe rozszerzenia nie będą tak wielkie, jak fabularne, ale powinny zadowolić graczy.

Przede wszystkim gra otrzyma nowy, survivalowy tryb rozgrywki. Później spodziewać się możemy cotygodniowej aktywności w postaci wyzwań do zrealizowania. Wyzwania te, to nic innego, jak kolejna horda do wyeliminowania, obóz szabrowników czy też inna złowrogo nastawiona do Deacona grupa, a także możliwość zdobycia nowego motocykla.

Z kolei jeśli chodzi o wymagający tryb trudności to tutaj zniknie opcja szybkiej podróży, "widzenia" istotnych przedmiotów i przeciwników czy też minimapa.

Premiera Days Gone już w najbliższy piątek. Gra dostępna będzie tylko na PlayStation 4.

Źródło: blog.eu.playstation.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV