Days Gone - aktorski zwiastun ze świrusami w roli głównej

Kolejny zwiastun Days Gone pokazuje nam, z czym przyjdzie się na zmierzyć już za kilka dni.

Kolejny zwiastun Days Gone pokazuje nam, z czym przyjdzie się na zmierzyć już za kilka dni.

Głównym zagrożeniem w Days Gone będą "świrusy", czyli odpowiednik zombie. Często staną one na drodze Deacona St. Johna w grze Days Gone. Rozprawienie się z pojedynczym przeciwnikiem nie będzie stanowiło większego wyzwania, ale kiedy połączą się oni w hordy... cóż, wtedy lepiej szybko się z takiego miejsca oddalić.

Nowy zwiastun aktorski  Days Gone skupia się właśnie na przedstawieniu świrusów i pokazuje co stanie się wtedy, gdy za bardzo się do nich zbliżymy.

Days Gone zadebiutuje na rynku 26 kwietnia. Dzień wcześniej na łamach naEKRANIE.pl znajdziecie recenzję tego tytułu. A już teraz możecie przeczytać nasze wrażenia z obcowania z grą. Znajdziecie je w tym miejscu.

Źródło: youtube.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV