DC Universe odpowiada na What If? MCU. Powstaje serial BizarroTV

Na platformę DC Universe trafi serial BizarroTV, który w branży uznaje się za odpowiedź na wchodzące w skład MCU What If?.

Na platformę DC Universe trafi serial BizarroTV, który w branży uznaje się za odpowiedź na wchodzące w skład MCU What If?.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

W trakcie Comic Conu w Nowym Jorku oficjalnie ogłoszono, że na platformę DC Universe trafi antologia BizarroTV, w której mamy zobaczyć dziwaczne postacie z uniwersum komiksowego giganta - wśród nich pojawią się Slam Bradley, Creeper, Ambush Bug czy Space Cabbie. Co ciekawe, produkcja ma czerpać z różnych konwencji i łączyć w sobie stylistykę animacji, seriali aktorskich czy nawet scenek rodzajowych z lalkami. 

Nazwa serii nawiązuje do znanego z komiksów Bizarro World, opisywanego też jako Htrae, wersji Ziemi w kształcie sześcianu, na której żyją dziwaczne wersje znanych z DC postaci. Jedną z nich jest choćby skojarzony z Supermanem sam Bizarro, który ożenił się z Bizarro Lois Lane, a para doczekała się potomstwa - oszpeconego Bizarro juniora. Tak prezentują się inni bohaterowie wspomnianego świata:

Bizarro WorldŹródło: DC

Komentatorzy serial DC Universe traktują jako odpowiedź na zapowiedzianą już w obrębie MCU animację What If... ?, przy czym w tym przypadku na pierwszym planie będziemy oglądać nie inne wersje znanych postaci, a bohaterów z drugiej i trzeciej ligi komiksowego uniwersum DC. 

Produkcja miałaby zadebiutować już w przyszłym roku. Jednocześnie ogłoszono, że pierwszy odcinek serialu animowanego Harley Quinn zostanie wyemitowany w DC Universe za kilka tygodni, 29 listopada. 

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: DC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV