Repertuar kin Nowość Program TV
 

Deadpool 2 miał pokaz testowy. Reakcje są zgoła inne, choć jest jedno ale

Wszystko wskazuje na to, że pokaz testowy filmu Deadpool 2 faktycznie się odbył, a pierwsze doniesienia o bardzo krytycznym odbiorze okazały się zupełnie nieprawdziwe.

W miniony weekend informowaliśmy Was o doniesieniach, wedle których miał odbyć się już pokaz testowy filmu Deadpool 2. Były dziennikarz portalu IGN, Jeremy Conrad, powołując się na rozmowy z osobami, które uczestniczyły w seansie, raportował o niezwykle krytycznym przyjęciu produkcji i bałaganie fabularnym. Co więcej, połączył on te rewelacje z dokrętkami do filmu, które miały rzekomo opanować związany z ekranową historią chaos. Wszystko wskazuje na to, że te wiadomości były kompletną nieprawdą.

O pokazie testowym Deadpoola 2 niezależnie od siebie donoszą teraz portal Marvel Studios News i redaktor naczelny Collidera, Steve Weintraub. Pierwsze źródło informuje o fanach, którzy „pokochali film”, natomiast tak do sprawy odnosi się Weintraub:

Widziałem kompletnie nieprawdziwe doniesienia o tym, że Deadpool 2 na pokazach testowych został kiepsko przyjęty. Z tego, co słyszałem, pierwsze 2 pokazy testowe otrzymały notę około 90 (w skali do 100 – przyp. aut.), a w przypadku drugiego pokazu było blisko uzyskania oceny maksymalnej. Rozmawiałem też z ludźmi, którzy widzieli film. Każdy mówi, że to wyśmienita produkcja. Fani ją pokochają.

Marvel Studios News bez wchodzenia w szczegóły donosi jednak o elemencie opowieści, który „na papierze wygląda genialnie”, ale może „przeszkadzać niektórym fanom”. Porównuje się go do wyjawienia prawdziwej tożsamości Mandaryna w filmie Iron Man 3, przy czym nie jest jasne, czy wspomniany aspekt ekranowej historii ma być związany z personaliami jednego z bohaterów.

-
-

Deadpool 2 wejdzie na ekrany kin 18 maja.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: 20th Century Fox

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

W jaki sposób obsada Avengers: Wojna…

Wokół filmu Avengers: Wojna bez granic budowana była wielka tajemnica i mogliśmy jedynie domyślać się…

Adam Siennica
-

Kontynuacja Spider-Man: Homecoming ma oficjalny tytuł

Tom Holland oficjalnie ujawnił w sieci oficjalny tytuł oczekiwanych kolejnych przygód Spider-Mana. Jak brzmi tytuł…

Adam Siennica
-

Sceny po napisach filmu Ant-Man i…

W USA odbyły się pierwsze pokazy dla prasy filmu Ant-Man i Osa. Są sceny po…

Michał Kujawiński
-

Spawn będzie inny od filmów Marvela…

Twórca i reżyser filmowego Spawna, Todd McFarlane podzielił się szczegółami dotyczącymi tego, w jaki sposón…

Michał Kujawiński
-

Po 25 latach kanał Viva kończy…

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, koncern Viacom zdecydował, że niemiecka stacja telewizyjna VIVA kończy nadawanie z…

Michał Kujawiński
-

Broń Hana Solo z Powrotu Jedi…

Blaster Hana Solo został sprzedany na aukcji w Las Vegas. Tym samym rekwizyt z Gwiezdnych…

Co o tym sądzisz?