Deadpool 2 miał pokaz testowy. Reakcje są zgoła inne, choć jest jedno ale

Wszystko wskazuje na to, że pokaz testowy filmu Deadpool 2 faktycznie się odbył, a pierwsze doniesienia o bardzo krytycznym odbiorze okazały się zupełnie nieprawdziwe.

W miniony weekend informowaliśmy Was o doniesieniach, wedle których miał odbyć się już pokaz testowy filmu Deadpool 2. Były dziennikarz portalu IGN, Jeremy Conrad, powołując się na rozmowy z osobami, które uczestniczyły w seansie, raportował o niezwykle krytycznym przyjęciu produkcji i bałaganie fabularnym. Co więcej, połączył on te rewelacje z dokrętkami do filmu, które miały rzekomo opanować związany z ekranową historią chaos. Wszystko wskazuje na to, że te wiadomości były kompletną nieprawdą.

O pokazie testowym Deadpoola 2 niezależnie od siebie donoszą teraz portal Marvel Studios News i redaktor naczelny Collidera, Steve Weintraub. Pierwsze źródło informuje o fanach, którzy „pokochali film”, natomiast tak do sprawy odnosi się Weintraub:

Widziałem kompletnie nieprawdziwe doniesienia o tym, że Deadpool 2 na pokazach testowych został kiepsko przyjęty. Z tego, co słyszałem, pierwsze 2 pokazy testowe otrzymały notę około 90 (w skali do 100 – przyp. aut.), a w przypadku drugiego pokazu było blisko uzyskania oceny maksymalnej. Rozmawiałem też z ludźmi, którzy widzieli film. Każdy mówi, że to wyśmienita produkcja. Fani ją pokochają.

Marvel Studios News bez wchodzenia w szczegóły donosi jednak o elemencie opowieści, który „na papierze wygląda genialnie”, ale może „przeszkadzać niektórym fanom”. Porównuje się go do wyjawienia prawdziwej tożsamości Mandaryna w filmie Iron Man 3, przy czym nie jest jasne, czy wspomniany aspekt ekranowej historii ma być związany z personaliami jednego z bohaterów.

-
-

Deadpool 2 wejdzie na ekrany kin 18 maja.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: 20th Century Fox

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
0 -

Filmy tak straszne, że nie da…

Netflix opublikował w sieci listę 10 przerażających horrorów, które według użytkowników platformy są wyjątkowo straszne.…

Michalina Reda
0 -

Oficjalnie: Peter Dinklage w filmie Avengers:…

Potwierdziły się nieoficjalne informacje z początku roku - w filmie Avengers: Wojna bez granic rzeczywiście…

Dawid Muszyński
0 -

Kruk. Szepty słychać po zmroku: odcinek…

Serial Kruk. Szepty słychać po zmroku pokazuje jak dużą rolę w serialu odgrywa nie tylko…

Ocena recenzenta:
8
Michał Kujawiński
0 -

Kto dostanie najwięcej czasu ekranowego w…

Kampania promocyjna filmu Avengers: Wojna bez granic trwa w najlepsze. Dużo pracy mają też reżyserzy…

Michalina Reda
0 -

Cameo Angeliny Jolie w filmie Tomb…

Producent Tomb Raider zdradza, dlaczego nie zdecydowano się na zamieszczenie w filmie cameo Angeliny Jolie,…

Michał Kujawiński
spoilery
0 -

Fani dostrzegli potencjalny spoiler w zwiastunie…

W najnowszym zwiastunie filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, fani Harry'ego Pottera odnaleźli możliwy spoiler.

Co o tym sądzisz?