Deadpool nadal dla dorosłych? Bob Iger z Disneya komentuje

Wielu fanów Deadpoola zastanawia się, czy po przejęciu 20th Century Fox przez Disneya nadal będą powstawać projekty z wysoką kategorią wiekową.

Wielu fanów Deadpoola zastanawia się, czy po przejęciu 20th Century Fox przez Disneya nadal będą powstawać projekty z wysoką kategorią wiekową.

Deadpool osiągnął popularność wśród fanów komiksowych filmów między innymi z uwagi na to, że jest odważnie przedstawiany jako rozrywka dla dorosłych. Z przemocą, wulgarnymi żartami oraz nagością. Czy po przejęciu 20th Century Fox przez Disneya to się zmienia?

Bob Iger, szef Disneya, 5 lutego 2019 roku wziął udział w konferencji telefonicznej z inwestorami. Tam też został zapytany o treści Foxa z wysoką kategorią wiekową R. Iger podkreśla świadomość popularności Deadpoola i nie mają zamiaru nic w tym aspekcie zmieniać. Potwierdził, że nadal będą powstawać filmy z wysoką kategorią wiekową R (film niewskazany dla dzieci poniżej 17 roku życia) na czele z przygodami Deadpoola. Nie jest to też nic szczególnie nowego, bo Iger swego czasu już to mówił. Dobrą wiadomością dla fanów jest ponowne podkreślenie tego oczekiwanego faktu i uspokojenie ewentualnych negatywnych spekulacji.

Innymi słowy nie zamykają się na tworzenie treści dla dorosłych pod banderą studia 20th Century Fox. Jest więc możliwe, że Deadpool nie będzie jedynym projektem branym pod uwagę przy ustalaniu takiej kategorii wiekowej, ale nic więcej Iger nie potwierdził. Dodał nawet, że żadna marka należąca do Foxa nie jest dla nich powodem do niepokoju.

Nie wiadomo natomiast, czy jest jakikolwiek plan na wprowadzenie Deadpoola do MCU. Prawdopodobnie jakiekolwiek decyzje w tej kwestii zostaną ogłoszone po zakończeniu formalności korporacyjnych.

Źródło: Konferencja Disneya, Cosmic Book News / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV