Deadpool też świętuje 10-lecie MCU – zobacz plakat

W sieci pojawił się zabawny plakat, na którym Deadpool świętuje 10-lecie Kinowego Uniwersum Marvela.

W sieci pojawił się zabawny plakat, na którym Deadpool świętuje 10-lecie Kinowego Uniwersum Marvela.

Kilka dni temu Marvel zaprezentował "złote" plakaty ze swoimi herosami - materiały wypuszczono z okazji 10-lecia Kinowego Uniwersum Marvela. Wygląda na to, że kolegom po fachu pozazdrościł Deadpool, który doczekał się własnej grafiki związanej z podniosłą uroczystością. Taki plakat na swoim koncie na Instagramie pokazał teraz komiksowy twórca postaci Pyskatego Najemnika, Rob Liefeld:

Pyskaty Najemnik
fot. Instagram/Rob Liefeld

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: Marvel/20th Century Fox/Daily Express

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV