Destiny 2: Twierdza Cieni - zobacz zwiastun premierowy dodatku

Już wkrótce Strażnicy przeniosą się na Księżyc, by tam stawić czoła starożytnemu złu. Do sieci trafił premierowy zwiastun dodatku Destiny 2: Twierdza Cieni.

Już wkrótce Strażnicy przeniosą się na Księżyc, by tam stawić czoła starożytnemu złu. Do sieci trafił premierowy zwiastun dodatku Destiny 2: Twierdza Cieni.

Destiny 2: Twierdza Cieni to kolejny, czwarty już dodatek do Destiny 2. Wprowadzi on do gry nową lokację, wyzwania oraz przedmioty do zdobycia, a także szereg poprawek i zmian w rozgrywce, dzięki którym ma stać się ona jeszcze lepsza, ciekawsza i bardziej wciągająca. 

Bungie opublikowało premierowy zwiastun nadchodzącego rozszerzenia do gry Destiny 2. W Twierdzę Cieni zagramy na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One już w przyszłym tygodniu - 1 października. Akcja dodatku przeniesie Strażników na Księżyc, gdzie będą musieli stawić czoła starożytnemu złu.

Podczas gdy bohaterowie ostatniego bezpiecznego miasta koncentrują uwagę na odległych rubieżach naszej galaktyki, nowe Koszmary wyłoniły się ze starożytnego zła, uśpionego niegdyś pod powierzchnią Księżyca. Wróć na Księżyc. Przebij się do tajemniczej Twierdzy Roju. Współpracuj z Eris, aby zgładzić Koszmary, zanim te na dobre sprowadzą ludzkość do epoki ciemności. Przygotuj się na nowy „Sezon Nieśmiertelnych” i doświadcz nowej aktywności, odkryj nowe egzotyczne bronie, zbieraj ekskluzywne, uniwersalne ozdoby i rośnij w siłę - czytamy w komunikacie prasowym.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV