Repertuar kin Nowość Program TV

Diuna – Dave Bautista zagra Bestię w nowym filmie Denisa Villeneuve’a

Dave Bautista ponownie będzie pracował z reżyserem Denisem Villeneuve, tym razem przy planowanym od jakiegoś czasu filmie Diuna.

Diuna jest to adaptacja znanej powieści pod tym samym tytułem – akcja rozgrywa się w przyszłości na planecie Arrakis, a głównym bohaterem jest syn księcia, Paul Atryda. Po ucieczce po zamachu stanu, trafia on na lud koczowniczych wojowników. Postanawia poprowadzić ich do walki przeciwko odpowiedzialnym za zamach.

Reżyserem filmu będzie Denis Villeneuve, który stworzy produkcję przy pomocy konsultantów – Briana Herberta oraz Kevina J. Andersona, autorów późniejszych części książki Franka Herberta. Wcześniejsze plotki sugerowały, że zdjęcia do produkcji rozpoczną się w 2019 roku, a teraz staje się to bardzo realne, ponieważ kompletowana jest obsada filmu.

W filmie zobaczymy aktora znanego z serii filmów Strażnicy Galaktyki, Dave’a Bautistę, który wciela się w postać Draxa. Nie będzie to dla niego pierwszy kontakt z reżyserem Denisem Villeneuve, ponieważ obaj panowie pracowali już przy filmie Blade Runner 2049. Aktor został obsadzony jako postać Glossu „Bestii” Rabbana, bratanka Vladimira Harkonnena. Swój przydomek zawdzięcza zabiciu ojca, znany jest także jako krwawy władca na Arrakis. Tym samym aktor dołącza do Timothée Chalameta, który zagra główną rolę.

-
-

Według wciąż niepotwierdzonych informacji, praca na planie produkcji ma wystartować w lutym 2019 roku.

Źródło: comickbook.com/ zdjęcie główne: materiały prasow

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Thanos jako kobieta? Zobacz świetny cosplay

Thanos to potężny złoczyńca MCU, z którym ponownie zmierzą się superbohaterowie. Jedna z fanek zaproponowała…

Michalina Reda
-

Shazam! – Zachary Levi bronił Kapitan…

Kiedy Kapitan Marvel była atakowana przez trolli internetowych, Zachary Levi, odtwórca roli Shazama, stanął w…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.