Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Tag: #dave bautista

-

Diuna – Dave Bautista zagra Bestię w nowym filmie Denisa...

Dave Bautista ponownie będzie pracował z reżyserem Denisem Villeneuve, tym razem przy planowanym od jakiegoś czasu filmie Diuna.

Michał Kujawiński
-

Dave Bautista blisko Legionu Samobójców 2? Jest wymowny wpis aktora

James Gunn oficjalnie stanie za kamerą filmu Legion Samobójców 2. Dave Bautista nie kryje się z chęcią wystąpienia w tym filmie.

Michalina Reda
-

James Gunn w DCEU. Bautista chce grać w filmie, David Ayer komentuje

James Gunn napisze scenariusz do filmu Legion samobójców 2. Teraz tę informację komentuą David Ayer oraz Dave Bautista, który nie ukrywa, że chciałby zagrać w…

Paweł Krzystyniak
-

Dave Bautista o roli w filmie Gears of War: To moje przeznaczenie

Popularny aktor ponownie wypowiedział się na temat swojego zainteresowania rolą jednego z najbardziej znanych bohaterów gier na konsolach Microsoftu.

Piotr Piskozub
-

Dave Bautista chce solowego filmu o Draxie z MCU. Nawet bez swojego...

Dave Bautista zasugerował, że chciałby, by w ramach MCU powstał samodzielny film o Draxie, nawet jeśli aktor nie pojawiłby się na ekranie.

Adam Siennica
-

Strażnicy Galaktyki 3 – Dave Bautista wciąż niechętnie o Disneyu

Dave Bautista był gościem w programie Jonathana Rossa, w którym zapytano go o film Strażnicy Galaktyki 3. Aktor po raz kolejny wypowiedział się w negatywnym…

Piotr Piskozub
-

Opóźnienie Strażników Galaktyki 3 wpłynie na Avengers 4? Bautista...

Dave Bautista udzielił wywiadu, w którym zasugerował, że opóźnienie daty premiery Strażników Galaktyki 3 może wpłynąć na film Avengers 4.

Michalina Reda
-

Dave Bautista też chciał grać w Gwiezdnych Wojnach. Był na...

Dave Bautista, gwiazda serii Strażnicy Galaktyki, na początku aktorskiej kariery celował w... Gwiezdne Wojny. Aktor przyznał, że był nawet na kilku przesłuchaniach.

Michalina Reda
-

Kto wyreżyseruje Strażników Galaktyki 3? Steven DeKnight na...

Steven DeKnight, były reżyser Daredevila wyznał, że gdyby został poproszony przez Disneya o wyreżyserowanie Strażników Galaktyki 3, na pewno by odmówił.

Adam Siennica
-

Scenariusz Gunna albo odchodzę – Dave Bautista o Strażnikach...

Dave Bautista udzielił wywiadu, w którym komentował sytuację ze zwolnieniem Jamesa Gunna z funkcji reżysera filmu Strażnicy Galaktyki 3. Po serii wypowiedzi na Twitterze aktor…

Michalina Reda
-

Bautista otwarcie o tym, czy zagra w Strażnikach Galaktyki 3....

Dave Bautista odniósł się do ewentualnego powrotu w filmie Strażnicy Galaktyki 3, choć nie ukrywa swojej niechęci. Sprawę Jamesa Gunna komentuje także Kurt Russell.

-

Dave Bautista wciąż broni Gunna. Ostre słowa o Disneyu

Dave Bautista nie zamierza milczeć w sprawie Jamesa Gunna i co jakiś czas publikuje w sieci kolejne wypowiedzi na temat jego zwolnienia. W najnowszym komentarzu…

 

 

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]

 

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]