Repertuar kin Nowość Program TV

Tag: dave bautista

Paweł Krzystyniak
-

Dave Bautista o roli w filmie Gears of War: To moje przeznaczenie

Popularny aktor ponownie wypowiedział się na temat swojego zainteresowania rolą jednego z najbardziej znanych bohaterów gier na konsolach Microsoftu.

Piotr Piskozub
-

Dave Bautista chce solowego filmu o Draxie z MCU. Nawet bez swojego...

Dave Bautista zasugerował, że chciałby, by w ramach MCU powstał samodzielny film o Draxie, nawet jeśli aktor nie pojawiłby się na ekranie.

Adam Siennica
-

Strażnicy Galaktyki 3 – Dave Bautista wciąż niechętnie o Disneyu

Dave Bautista był gościem w programie Jonathana Rossa, w którym zapytano go o film Strażnicy Galaktyki 3. Aktor po raz kolejny wypowiedział się w negatywnym…

Piotr Piskozub
-

Opóźnienie Strażników Galaktyki 3 wpłynie na Avengers 4? Bautista...

Dave Bautista udzielił wywiadu, w którym zasugerował, że opóźnienie daty premiery Strażników Galaktyki 3 może wpłynąć na film Avengers 4.

Michalina Reda
-

Dave Bautista też chciał grać w Gwiezdnych Wojnach. Był na...

Dave Bautista, gwiazda serii Strażnicy Galaktyki, na początku aktorskiej kariery celował w... Gwiezdne Wojny. Aktor przyznał, że był nawet na kilku przesłuchaniach.

Michalina Reda
-

Kto wyreżyseruje Strażników Galaktyki 3? Steven DeKnight na...

Steven DeKnight, były reżyser Daredevila wyznał, że gdyby został poproszony przez Disneya o wyreżyserowanie Strażników Galaktyki 3, na pewno by odmówił.

Adam Siennica
-

Scenariusz Gunna albo odchodzę – Dave Bautista o Strażnikach...

Dave Bautista udzielił wywiadu, w którym komentował sytuację ze zwolnieniem Jamesa Gunna z funkcji reżysera filmu Strażnicy Galaktyki 3. Po serii wypowiedzi na Twitterze aktor…

Michalina Reda
-

Bautista otwarcie o tym, czy zagra w Strażnikach Galaktyki 3....

Dave Bautista odniósł się do ewentualnego powrotu w filmie Strażnicy Galaktyki 3, choć nie ukrywa swojej niechęci. Sprawę Jamesa Gunna komentuje także Kurt Russell.

-

Dave Bautista wciąż broni Gunna. Ostre słowa o Disneyu

Dave Bautista nie zamierza milczeć w sprawie Jamesa Gunna i co jakiś czas publikuje w sieci kolejne wypowiedzi na temat jego zwolnienia. W najnowszym komentarzu…

-

Dave Bautista ma swoją Szklaną pułapkę. Zwiastun Final Score

Dave Bautista, czyli popularny Drax z serii Strażnicy Galaktyki, lubi grać w kinie akcji. Tym razem mamy zwiastun Final Score w klimacie Szklanej pułapki.

-

Jason Momoa mógł być złoczyńcą lub Draxem w MCU. Były rozmowy

Okazuje się, że Jason Momoa, ekranowy Aquaman, prowadził z braćmi Russo rozmowy na temat roli w MCU - aktor mógł zagrać Draxa.

-

Filmowy God of War z kategorią R? Tego chciałby reżyser Pacific...

Seria God of War to nie tylko mnóstwo akcji, ale również i całkiem ciekawa historia. Nic więc dziwnego, że wiele osób chciałoby zobaczyć ją na…