Do Supergirl wraca Winn Schott. W Arrow częściej zobaczymy syna Olivera

Wiemy już, że w kolejnym sezonie Supergirl powróci Winn Schott. Z kolei w Arrow do regularnej obsady dołączył Ben Lewis.

Wiemy już, że w kolejnym sezonie Supergirl powróci Winn Schott. Z kolei w Arrow do regularnej obsady dołączył Ben Lewis.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
Tagi:  arrow 

W trakcie Comic-Conu w San Diego swoje panele będą miały seriale wchodzące w skład Arrowverse. Wygląda jednak na to, że odpowiedzialni za nie decydenci już od kilku dni chcą ustawić fundamenty pod nadchodzące wydarzenie - do sieci raz po raz trafiają nowe informacje na temat kolejnych sezonów produkcji The CW. 

Jak donosi Entertainment Tonight, w drugiej części 5. sezonu Supergirl powróci Jeremy Jordan, który portretował już w serialu Winna Schotta. Przypomnijmy, że postać ta odeszła w finałowym odcinku 3. odsłony serii. Ujawniono jedynie, że ponowne pojawienie się Schotta będzie miało fabularny związek z będącym kanwą crossoveru Kryzysem na Nieskończonych Ziemiach. Z kolei Andrea Brooks, ekranowa Eve Teschmacher (pomocnica Lexa Luthora), dołączyła do regularnej obsady serii. 

Znamy również nowe informacje na temat 8. sezonu Arrow. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że na stałe do obsady dołączyła Katherine McNamara - podobny los spotkał Bena Lewisa. W poprzedniej odsłonie serii oboje wcielili się w role dzieci Olivera Queena, Mii Smoak i Williama Claytona. 

Pierwszy odcinek finałowego sezonu Arrow zostanie wyemitowany w USA 15 października. 

Źródło: Entertainment Tonight / zdjęcie główne: Katie Yu/The CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV