Dobre miejsce i Genialna przyjaciółka – będą nowe sezony seriali

Seriale Dobre miejsce i Genialna przyjaciółka doczekały się przedłużenia. Będą kolejne sezony obydwu produkcji.

Seriale Dobre miejsce i Genialna przyjaciółka doczekały się przedłużenia. Będą kolejne sezony obydwu produkcji.

The Good Place to znany serial NBC, który na tę chwilę liczy trzy sezony - najnowszy jest w trakcie emisji. Akcja rozgrywa się w miejscu, do którego dusze trafiają po śmierci, a główną bohaterką jest Eleanor, która próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W roli bohaterki występuje Kristen Bell.

Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja otrzymuje zamówienie na 4. sezon. Stacja jest zadowolona z jej popularności i oglądalności i nie zamierza rezygnować z tego tytułu. Na razie data premiery 4. sezonu nie jest znana - serial zbliża się do zimowej przerwy w emisji 3. serii. Jutro, 6 grudnia, swoją premierę będzie mieć 10. odcinek pod tytułem Janet - kolejne epizody zostaną wyemitowane dopiero pod koniec stycznia.

Przedłużenia na kolejny sezon doczekał się także nowy serial L'amica geniale, który jest emitowany przez HBO od połowy listopada - do finału pierwszej serii pozostały już tylko dwa odcinki. Fabuła skupia się na Elenie Greco, starszej kobiecie, która przebywa w domu pełnym książek. Kiedy jej najlepsza przyjaciółka znika bez śladu, Elena postanawia napisać książkę o początkach ich znajomości. Opisując tę przyjaźń, kobieta zgłębia tajemnicę Lili – swojej najlepszej przyjaciółki i z wielu względów największego wroga.

Genialna przyjaciółka powróci z 2. sezonem prawdopodobnie w przyszłym roku. Dokładna data premiery nie jest znana.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV