Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Dobre miejsce i Genialna przyjaciółka – będą nowe sezony seriali

Seriale Dobre miejsce i Genialna przyjaciółka doczekały się przedłużenia. Będą kolejne sezony obydwu produkcji.

Seriale Dobre miejsce i Genialna przyjaciółka doczekały się przedłużenia. Będą kolejne sezony obydwu produkcji.

Dobre miejsce to znany serial NBC, który na tę chwilę liczy trzy sezony - najnowszy jest w trakcie emisji. Akcja rozgrywa się w miejscu, do którego dusze trafiają po śmierci, a główną bohaterką jest Eleanor, która próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W roli bohaterki występuje Kristen Bell.

Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja otrzymuje zamówienie na 4. sezon. Stacja jest zadowolona z jej popularności i oglądalności i nie zamierza rezygnować z tego tytułu. Na razie data premiery 4. sezonu nie jest znana - serial zbliża się do zimowej przerwy w emisji 3. serii. Jutro, 6 grudnia, swoją premierę będzie mieć 10. odcinek pod tytułem Janet - kolejne epizody zostaną wyemitowane dopiero pod koniec stycznia.

Przedłużenia na kolejny sezon doczekał się także nowy serial Genialna przyjaciółka, który jest emitowany przez HBO od połowy listopada - do finału pierwszej serii pozostały już tylko dwa odcinki. Fabuła skupia się na Elenie Greco, starszej kobiecie, która przebywa w domu pełnym książek. Kiedy jej najlepsza przyjaciółka znika bez śladu, Elena postanawia napisać książkę o początkach ich znajomości. Opisując tę przyjaźń, kobieta zgłębia tajemnicę Lili – swojej najlepszej przyjaciółki i z wielu względów największego wroga.

Genialna przyjaciółka powróci z 2. sezonem prawdopodobnie w przyszłym roku. Dokładna data premiery nie jest znana.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV