Repertuar kin Nowość Program TV

Dodatkowe scenariusze dla „Mysteries of Laura” i „Constantine”

Przyszłość nowych seriali NBC pt. The Mysteries of Laura i Constantine wygląda coraz pozytywniej. Stacja NBC wierzy w swoje produkcje i zamawia kolejne scenariusze.

The Mysteries of Laura i Constantine to 2 nowe seriale dramatyczne NBC, które debiutują w ramówce jesienią (trzecim z nich jest State of Affairs, ale jego premiera odbędzie się dopiero w listopadzie). Dodatkowe scenariusze dla The Mysteries of Laura nie są zaskoczeniem. Serial został mocno skrytykowany przez dziennikarzy, ale w środowej ramówce radzi sobie przyzwoicie, dlatego decyzja ta nie dziwi.

Czytaj także: „Agenci T.A.R.C.Z.Y.” – Robert Downey Jr. chce zagrać w serialu

Inna sytuacja ma miejsce z serialem Constantine, który w ramówce zadebiutuje dopiero za ponad 2 tygodnie, 24 października. Mimo to, podobnie jak w przypadku The Mysteries of Laura, produkcja na podstawie komiksów DC otrzymała zamówienie 3 dodatkowych scenariuszy.

Zamawianie dodatkowych scenariuszy to typowa taktyka amerykańskich stacji telewizyjnych, które starają się faworyzować projekty, mające szanse na przetrwanie. Dzięki temu scenarzyści mają więcej czasu na przygotowanie kolejnych historii i pewność, że mogą ją rozwijać w takim kierunku, w jakim oczekiwano. A wszystko to w oczekiwaniu na tzw. „back 9”, czyli zamówienie pełnego sezonu (łącznie 22 odcinki).

Źródło: Deadline.com
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead- co się wydarzy w 11. odcinku? Mamy opis fabuły, zdjęcia i zwiastun…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.